Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak mennyi szex kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mennyi szex kell ahhoz, hogy ne feküdjetek le egy másik nővel?

Figyelt kérdés
Volt szerencsém olyan véleményt olvasnom ezen az oldalon, miszerint, ha mindig üres a "zacsitok", akkor nem tudjátok a világ legjobb nőjét sem megkívánni a feleségetek mellett.Ez valóban így van?Szerintem jellem kérdése a megcsalás, de szívesen olvasnám a gondolataitokat.😊

2017. ápr. 28. 16:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól fog ellaposodni egy kapcsolat, hogy nincs elég szex, hanem hogy nincs elég szex és ami van, ott is kialudt a tűz.

Ha egy kapcsolatban két embernek azonosnak az igények a szex terén és fenn tudják tartani a tüzet, a vonzalmat, akkor lehet egy héten akár csak 2 együttlét is, mert esetleg úgy jön össze, meg lehet 6-7 is, ott senkinek nem lesz oka félrelépni.

2017. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Mindenkinek zöldet adtam, Számomra hasznos volt minden válasz.

Ami miatt főleg érdekelt, hogy egy testben másik puncit nem tud adni egy nő egy férfinek.A zacsi kiürítéses technika kevés embernél működőképes.A változatosság iránti igénye ezzel nincs kielégítve.Kár, hogy ez a bizonyos vélemény író nem jön ide.Itt más szempontból is láthatná.

2017. ápr. 28. 18:05
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Hogy némelyik nő milyen idióta kedves kerdező,sértő a kérdésed mivel általánosít!!!!
2017. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a kérdés teljesen jogos, bár attól kellett volna megkérdezni aki az adott választ írta, én is olvastam...
2017. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha sokat kivertem kevesebb a cucc, tényleg nem kívánom a maszturbalast, de meg a szexet se. Tény.
2017. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

#13 Nem általánosítok, csak Férfiak válaszai érdekeltek ezzel kapcsolatban.Egy szóval nem írtam mindenkire igaz.

#14 Reméltem idetéved az illető.Nem jött össze.

2017. ápr. 28. 18:47
 17/21 veinig ***** válasza:
100%
Legyenek azonosak a vágyak. Ha mindkét ember megkap mindent amire vágyik, akkor a férfi nem megy félre. Egyrészt. De megkaphat mindent, ugyanakkor ha érzelmileg nem kapja meg amire vágyik, teljesen mindegy, hogy az ágyban megkap-e mindent, félre fog menni. Nem egyszerű kérdéskör ez. Egyszerű az, aki szerint a zacsi legyen üres oszt jó van! Uramisten szegény de primkó...bocs...
2017. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%
Nekem napi 2 szex szükséges, bármit is mondtak előttem. Az egyik egyből reggel, ébredés után.
2017. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedben jól fogalmaztál: a megcsalás jellem kérdése, nem a spermatúltengésé. Hogy unalmas otthon? Tessék dolgozni rajta, hogy ne legyen az! (Azért ha nincs szex, az is elindíthatja a punci vadászatot - gondolom nálad nem ez volt a helyzet)
2017. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
34%

Nem a szex mennyiségén múlik az, hogy félrelépek e vagy sem.

Elég annyi, hogy a párom megtagad dolgokat tőlem. Pl azt mondja, hogy ő nem vesz fel fekete harisnyát, mert az gyászos, barnát sem mert az öregasszonyos. tangát nem vesz fel, mert zavarná, hogy a fenekében van. Puncit nem borotválja le, mert ha nőgyógyászhoz kell menni akkor majd ott mit mond? Körmeit nem lakkozza ki színesre mert az qrvás. Szerintem ezekben semmi perverz dolog nincs, de még a hálószobában sem teszi meg. 30 éve minden nap dugunk. Szerinted, ha egy nő randira hív, és azt mondja, hogy fekete harisnyában és tangában jön elutasítom?

2021. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!