Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak mennyi szex kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mennyi szex kell ahhoz, hogy ne feküdjetek le egy másik nővel?

Figyelt kérdés
Volt szerencsém olyan véleményt olvasnom ezen az oldalon, miszerint, ha mindig üres a "zacsitok", akkor nem tudjátok a világ legjobb nőjét sem megkívánni a feleségetek mellett.Ez valóban így van?Szerintem jellem kérdése a megcsalás, de szívesen olvasnám a gondolataitokat.😊

2017. ápr. 28. 16:27
1 2 3
 1/21 Ramone ***** válasza:
100%

Heti 1-3 nekem elég

Olyan fáradt vagyok néha hogy megcsalni is lusta lennék :D

2017. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jellem kérdése, legalábbis velem még nem fordult elő, hogy ne akarjak elmajszolni egy-egy jó feneket még ha volt is párom (nyilván nem tettem meg) és egészséges nemi életem.
2017. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Amíg, jó a kapcsolat nem vágyom másik nőre... ha romlik és nincs mód javulásra, lépek.
2017. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Napi 1 dugás plussz reggel vagy este egy kis szopi mellett biztosan nem. Egyébként ha találnék olyan lányt akit képes lennék feleségül venni és mondjuk Ő is akarja -tehát viszont szeret- akkor nem gondolnám, hogy valaha is meg akarnám csalni.
2017. ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

én alapjáraton hűséges és ragaszkodó jellem vagyok...inkább csinálom magamnak, minthogy félre menjek


24F

2017. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem db számokban lehet ezt mérni. ( nyilván nem havonta egy..)Ha minőségi a szex és egyéb téren is egy húron pendülünk ( gondolkodásmód, célok, intelligencia), eszembe sem jut megcsalni...max megnézek más csajokat...
2017. ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat a privátban íróknak is.😊

Nekem picit más tapasztalataim vannak, de Örülök, hogy itt akadnak kivételek.

2017. ápr. 28. 17:16
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Téves ez a megközelítés.


Attol, hogy minden nap ramaszol a faszidra reggel-este, azzal a változatosság iránti igényét nem fogod kiölni.


Viszont sietteted azt h rádunjon.


Őszintén, ki az isten akarná az év minden napján, napjában többször ugyanazt az egy szál puncit dugni??

2017. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-as.😊 Pontosan emiatt érdekelt, igaz-e a kérdésben szereplő vélemény.Amiről írtál, pontosan azt tapasztaltam, kivéve a folytonos pasira mászást.
2017. ápr. 28. 17:32
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem a dugastol függ ez, nekem nincs nagy elvárásom, szeressen őszintén - én viszont szeretek - és legyen hűséges, az se érdekel ha nem kapok tőle semmit, nem várom el, csak szeressen meg ne csaljon meg.
2017. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!