Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Matróz blúz, combfix, magassar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Matróz blúz, combfix, magassarkú, mint az exnél, Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
A barátom azt kerte hogy oltozzzek fel úgy mint amikor érettségiztem. A probléma az hogy neki mindig is tetszettek az ilyen lányok. Mivel az első szexuális élménye az akkori barátnőjével az volt h ő így terdelve elégítette ki öt.(a lány idősebb volt nála 3 évvel). Tőlem pedig most pont ugyanazt kérte a nevnapjara. Megtettem neki de azóta is motoszkál bennem a gondolat h most miért exezünk?? Ha nem mondta volna el h azért szereti mert arra emlékezteti akkor nem lenne vele semmi problémám. De így....

2017. ápr. 27. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Úgy látszik, maradandó élményt okoztam... de teperj csak, úgy sem érhetsz a nyomomba :P
2017. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Mindig is tudtam , hogy hazudni kell a nőknek:)
2017. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Wow combfixben voltál érettségizni? Vagy az exe volt abban? Amúgy szerintem ninca ebben semmi pl combfixet nekem is gyakran hordott az exbarátnőm és tökre megszerettem, de most ezért ha lesz új barátnőm őt ne kérjem meg arra, hogy néha vegyen fel? Szerintem a barátod sem gondol ilyenkor az exére egyszerűen tetszik nekünk ez a szerelés :)
2017. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez a diáklány szerkó szerepjátékokban is. Öltözz be nővérkének, hátha azt is élvezné. Aztán a következő csajától, már nővérkeruhás szo.ást akar majd, ha igazán jól csináltad. ;)
2017. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem én konkrétan nem hordtam combfixet, harisnya nadrágban voltam. Az exét azt nem tudom, de mivel nekem is volt olyan barátnőm aki combfixben jött, gondolom az övé is abban volt. De nem is ez a lényeg, csak szerintem sokat beszélt róla egy kicsit mikor felvetette ezt az ötletet (hogy ilyen jo volt meg olyan jo volt) es így egy kicsit olyan rossz érzésem lett tőle. Abba mar bele sem merek gondolni h én nem "nyelek" es mondjuk ő azt akarná. Szeretem öt es nem akarok vele veszekedni ilyen miatt ezért nem szóltam neki az ex miatt, mindig próbálok a kedvére tenni de azért sajnos nem tudok mindent bevállalni viszont a gondolat h korábban többet kapott volna az rosszul esik :/
2017. ápr. 27. 15:08
 6/11 anonim ***** válasza:

Esetleg amikor ezt megteszed neki legközelebb, mesélj közben, hogy a te exed mit csinált, az milyen jó volt, és szeretnéd, ha ő is azt csinálná 😁

Azért, mert bejön neki a combfix vagy a szituáció, nem jelenti feltétlenül azt, hogy az exét szeretné. Rákérdeztél egyébként vagy csak rágódsz rajta?

2017. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hülyén hangzik, de csak rágódok rajta :)
2017. ápr. 27. 18:18
 8/11 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok. A helyedben megmondanám neki, hogy ne az exes élményét elevenítse fel neked, hanem azt mondogassa, hogy TE milyen szexi vagy combfixben, fekete miniben meg matróz blúzban.

A nyelés-nem nyelés szerintem túl van dimenzionálva mindkét nem részéről. Ha a végén engeded, hogy az arcoda menjen a cucc, netán a szádba és erotikusan kiköpöd, semmi alapja nem lesz annak a gondolatodnak, hogy az előző jobban csinálta. Ez úgy is csak a vége, előtte azért van munka a részedről. Ezt férfiként mondom.

Beszéljétek meg - akár petting közben, úgy egyszerűbb, fesztelenebb - de ne rágódj rajta. Van egy vicc a nyuszikáról, a medvéről meg a fűnyíróról...

2017. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#6 köszi a normális válaszért, talán tényleg túlzásba vitte az ömlengést az exéről, de a hiba bennem van mert szerintem veszekedés vagy legalábbis kis vita lenne belőle ha felhoznam ezt neki. Ehhez viszont túlságosan szeretem es amúgy se szeretek vitatkozni. Ezért adtam itt ki magamból es nem előtte. A nyelés téma pedig lehet nálad nem téma viszont több sráccal is beszéltem es nekem az jött le, hogyha egyszer megkaptak utána nehéz visszalépni. Vagyok annyira jóban az egyik barátjával hogy megkértem h kérdezze meg tőle hogyan volt es pont úgy ahogy gondoltam: nem volt téma a nyelés. Én ezt egyszer kipróbáltam nála viszont sajnos nem tudom mar csak a szamba sem engedni, egyszerűen nem bírom az iz-állag kombot. Ő persze azt mondja nincs ezzel baj de sajnos mindig ragom magam rajta. Egyszer jo lenne azt megtudni hogy azoknál a sracoknal akik kipróbálták mennyire akartak utána megint átélni.
2017. ápr. 30. 22:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, megnyugodtál, ill. normalizálódott a helyzet?

Gondolom az ex lenyelte, mennyire fontos ez a fiúknak (vagy valami hasonló) kérdést is te írtad be.

2017. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!