Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valamiért nagyon bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamiért nagyon bejönnek a platformos magassarkú cipők. Lányok, ti is szexinek érzitek magatokat ilyenekben?

Figyelt kérdés
Akár 20cm fölötti sarok is izgató szerintem. Leginkább a zárt, fényes lakk, de másmilyen is jöhet. Nektek is tetszik?

2017. márc. 25. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem nő vagyok de engem is iszonyúan be tud indítani egy ilyen cipő.
2017. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár pont a lakk cipőt annyira nem szeretem de az ilyen magassark cipőket általában igen. Én imádok bennük kimenni, elképesztően jól néznek ki benne a lábaim, szexinek érzem magam és szeretem a hatást is amit kivált másokból :) Élvezem magamon ilyenkor a tekinteteket.

21L

2017. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ezek a cipők otrombák, természetellenesek és egyáltalán nem nőiesek. Ami nekem bejön a lányokon, az a "hétköznapi", vékony talpú és max. 7-8 centis sarkú körömcipő. Azok tényleg kecsesek és szép tartást adnak a lábnak.
2017. márc. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A sima, nem platformos magas sarkú cipők nekem jobban bejönnek általában. De persze platformos cipőm is van.


Abban viszont igazad van, hogy magas sarkúban általában sokkal szexibbnek, vonzóbbnak érzem magam, mint anélkül.

2017. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!