Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitol szexi egy magassarku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol szexi egy magassarku cipo a csajokon?

Figyelt kérdés
Ffikent nem tudom, de nekem is nagyon bejon.

2016. júl. 8. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
más lesz tőle a nők tartása, kihúzzuk magunkat, optikailag nyújtja a lábat, kitolódik a fenék és a mell, egyfajta "párzási" pózt vesz fel a test
2016. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért az sem mellékes, hogy egy nő magassarkúban sokkal inkább nőnek érzi magát, ami közvetve/közvetlenül hatással van az önbizalomra is. Persze tisztelet a kivételnek mint mindig.
2016. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Más lesz a tartás, és formásabb a láb. Egyrészt a jó cipő optikailag hosszítja a lábat, de pl szépen kiemeli a vádlit, és a combot vagy a bokát. Aki pedig szeret magassarkúban járni, annak a kisugárzása is másabb, magabiztosabb, ami pedig szintén szexi.
2016. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A felső ugróízületet fokozott flexióban tartja, amitől a gastrocnemiusok formája erőteljesebb lesz, főleg mozgás közben. Továbbá a hatással van ez a térdízületi és a csípőízületi mozgásokra is járás közben, ami miatt az ezekre ható izmok kellemesen kidomborodnak.
2016. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én direkt sikkesen járok és riszálom a popsim is,és tetszik ha látom,hogy néznek,és legszivesebben a lábaim elé borulnának!
2016. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked gratulálok utolsó!
2016. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!