Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jól gondolom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól gondolom, hogy inkább nem megyek el fizetni a szexért, hanem várok?

Figyelt kérdés
Több mint két éve nem voltam nővel, nagyon hiányzik a dolog, mégsem hiszem, hogy fizetnék érte.
2017. ápr. 26. 12:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem, mert a seggeden várva nem fog odarepülni a sültgalamb!

Ne várj, hanem kelj fel a hátsódról!

2017. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én már tettem, de valamiért annak a lánynak nem jövök be.
2017. ápr. 26. 13:12
 13/16 anonim ***** válasza:

Te kérdezgeted,hogy milyenek a fizetősek erre utána meg durrogsz,hogy szerintem akarsz-e nemi betegséget?

Most akkor akarsz curvázni vagy nem?Tényleg egyre egyértelműbb ,hogy egy töketlen fazon vagy..

Amúgy nem csak hivatásosaktól kaphatsz el betegséget,de azért remélem az óvszer fogalma ismeretes számodra.

2017. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor jön a következő csaj... mármint nem magától, hanem te odamész hozzá. Hajrá!
2017. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jól gondolod.


Kérdező, én sem fogok soha elmenni olyan nőhöz, aki pénzért csinálja. És én sem voltam 30 éves koromig nővel, pedig elég intenzíven próbálkozok. Valahogy sohasem a szex volt számomra az elsődleges szempont egy kapcsolatban.

Elég erős kötődést okoz, jobb, hogy nem jutottam el odáig a nem megfelelő partnerekkel.


A "várás" itt a szexre vonatkozik, nem arra, hogy nem ismerkedik folyton az egyedülálló férfiember.

A szex kettőtől függ, magyarul jól írod, hogy "vársz" rá.

2017. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszoló tetszett a legjobban. Az óvszer fogalma ismeretes számomra, de az sem 100 %-os garancia. Ha orális szexelsz a nővel, akkor aztán meg onnantól kezdve nincs miről beszélgetni.

Vágynék nagyon ugyan erre a dologra, de túlságosan félek.

2017. ápr. 26. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!