Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a velemenyetek az allatokka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek az allatokkal valo szexrol, esetleg valakinek van-e mar tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 26. 09:20
1 2 3 4
 21/31 pegazus001 ***** válasza:
57%
Nézesd meg magad orvossal! Kezelés kell, de nagyon gyorsan!
2017. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
91%

19:

"Mutassak olyan videót..."

Mutassak olyan videót, ahol megerőszakolnak egy nőt? Képzeld, nem élvezte. Ugyanígy van állatszexes videó is, ahol az állatnak nem fáj, meg olyan is ahol fáj.


Másik dolog: Mi most morális alapon és fizikai fájdalmi alapokon beszélgetünk, nem törvényi alapon. Ha valaki megerőszakolja a kisgyerekemet én meg cserébe azt az embert megölöm, az is törvénybe ütközik, mégis 10-ből 9 ember helyeselni fog, hogy jól csináltam. Most nem törvényi alapon beszélünk, ezt értsd meg.

2017. ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Neked mi a véleményed? Én úgy érzem neked tetszik!
2017. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
36%
Régebben én is néztem ilyesmi videókat, lehet, hogy elő is keresem azokat az oldalakat újra :)
2017. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
26%
Ezeknek a perverzeknek köszönheti az emberiség a HIV vírust és sok más kedves betegséget.
2017. ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
21%

Nyilván tetszik a kérdezőnek azért tette fel a kérdést.

Ez borzasztó hogy valakinek egyáltalán ez eszébe is jut.

Az ilyen ember alkalmatlan az emberi kapcsolatokra.

2017. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
31%
Annyi megdugni való nő van a világon, miért nem arra izgul az ilyen ember? Azért mert agyilag beteg, idióta, hibbant, nem kell egy nőnek sem. Mással próbálkozik ha már az emberi társadalom kivetette magából!
2017. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
68%

27:

Na ez egy nagyon rossz példa.


Akkor mondd ugyanezt a melegeknek is. Meg azoknak is, akik egy lábat szívesebben dugnak, mint egy puncit. Mondd az összes fétisesnek a világon, aki nem feltétlenül arra gerjed hogy (férfiként) első sorban egy női puncival kezdjen valamit.

2017. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
56%

Van egy kutyám,egy kecském és egy lovam.Mind a három nőstény,rendszeresen szexelek velük,de természetesen nem erőszakolom meg őket.Hiába mondják sokan,hogy nem tudnak beleegyezni.Az ivarzási ciklusukban igenis elfogadják az ilyen irányú közeledést,akár egy embertől is.A másik pedig az,hogy vissza tudnak utasítani,például ha nem ivarzanak,ilyenkor persze nem is erőltetem,mert az valóban erőszak lenne.Nem várom el senkitől sem,hogy ezt megértse.DE bármennyire is betegesnek tűnik ez,higgye el bárki,létezik "normális" szexuális kapcsolat ember és állat között.Tudom,hogy sokan sajnos tényleg megerőszakolják az állatokat,ez engem is kiborít.Én nem érzem magam emiatt betegnek,nagyon harmonikus a kapcsolatom az állataimmal,többen meg is jegyzik ezt,ami nagyon jól esik.Én is szeretem őket,ők is szeretnek engem.Csak ez számít semmi más.Sosem tudnám bántani őket,de más állatot sem.

Na csákó!

2018. jan. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
66%
Na szerintetek miért nevezte el a köznyelv az apró testű kutyákat "pinanyaló"-nak? És többségüket hölgyek tartják lakásban.
2019. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!