Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a velemenyetek az allatokka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek az allatokkal valo szexrol, esetleg valakinek van-e mar tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 26. 09:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
54%

5:

Mert az állatok szaporodás miatt szexelnek, nem pedig élvezetből.


Mi emberek is csak azért kezdtük el csinálni hogy a férfi ne élvezzen el egyből vagy minél hamarabb, az utóbbi néhány ezer évben (vagy néhány évtizedben, kinek hogy tetszik jobban), mert elkezdtünk örömből, élvezetből is szexelni.


Az állatoknál most is annyi a lényeg kizárólag, hogy a spermát a punciba lövelljék és abból legyen gyerek.

2017. ápr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
25%

[link]


Fantasztiksu videó !

2017. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
44%
Nekem csak annyi tűnt fel az utóbbi időben, hogy egyre több szingli nő tart nagytestű kan kutyát. :)))
2017. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
21%
Nő - Bernáthegyi párosítás a nagy álmom, végre látni akarok egy ilyen szexet !!!
2017. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
36%

Azt remélem mindenki tudja, hogy ez már állatkínzásnak minősül.

Engem nem érdekel ki mire izgul, vagy kivel/mivel csinálja, amíg azzal törvényt nem sért és a másik fél a kárát nem szenvedi. Nos, az állatokkal való szex szerintem ezt a kettőt ki is meríti...

2017. ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
62%
nézd már meg jóember azt a videót...szerinted állatkinzás ???
2017. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
91%
Most félreértés ne essék, nem kenyerem az ilyesfajta undormány, de ha a kutyának valami nem jó, akkor megharap, vonyít, elszalad. Nem? Már csak az állatkínzás kérdéskör miatt is.
2017. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
61%

17


igen, én is így gondolom

2017. ápr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
56%

"8/B. §27 Állatot a nemi vágy kielégítésére irányuló cselekmény során felhasználni tilos."


Tetszik, nem tetszik, ez van. Jogilag fajtalankodásnak minősül, ha belehal az állat állatkínzás. Vitatkozhattok, de előtte tessék tájékozódni.

Mutassak én neked olyan videót meg képet, ahol az állat valószínűleg nem élvezte? (költői kérdés, nem fogok) Aki képes állattal közösülni az beteg, és nem a társadalomban van a helye, ugyanúgy mint a pedofiloknak és az erőszaktevőknek.

2017. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
98%
Ez is azok a dolgok közé tartozik, amiket nem tudok megérteni...
2017. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!