Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha már nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már nagyon szeretnék szexelni, de nincs kivel?

Figyelt kérdés

21 éves szerencsétlen szűz fiú vagyok, sosem volt barátnőm, nem is csókolóztam. Nagyon szeretnék már szeretni egy lányt, de úgy érzem, hogy sosem lesz, mert nagyon szerencsétlen vagyok.

Örömlányokhoz nem akarok menni, mert én olyan lánnyal szeretném csinálni, akit tényleg szeretek.

És már egy ideje folyamatosan ez jár a fejemben(kb 3 éve) hogy kéne egy lány.

Mi lenne erre a magoldás?


2017. ápr. 24. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Legyél férfi...
2017. ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Bírom mikor a lúzerek itt sírnak hogy nagyon szeretnének már egy lányt, közben pedig csak ki akarja használni a becsavarodott férge őket!
2017. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Társkereső? Ha élőben nincs annyi vér a pucádban...

Ott egyszerűbb...kapd össze magad és ne itt sírj nekünk. Senki nem kiváncsi erre...inkább tegyél érte... vagy gondoltad majd itt megsajnál valami csaj és lefekszik veled? :D

2017. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

szeretem a szűz fiúkat ;)

ha jól nézel ki, és igényes vagy, akkor nálam nyertél :D segítek neked :P

19L

2017. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad! :) mit gondolsz mi miatt nem jon össze a csajozas? A kulsoddel van baj, a stilusodal, vagy csak úgy nehezen kezdemenyezel? Előbb talald meg a probléma okát. Én nem egy olyan fiút ismerek aki kis satnya volt, aztán elkezdett edzeni, szép izmos/ferfias lett = lett önbizalma is = könnyebben teremtett kapcsolatot lányokkal. Ha esetleg az arcod esetleg nem is olyan helyes, a tested többi reszen lehet javítani, es az mar plusz önbizalmat ad, ami pedig szerintem bármelyik lany számára imponáló.
2017. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok, csak 23 évesen. De nem vagyok elkeseredve, pedig lehet a Te helyzeted jobb is. :))

Miben nyilvánul meg a szerencsétlenséged.. ? Próbálj rajt változtatni és próbálkozz. Olyan nincs, hogy nincs. :)

2017. ápr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Úristen de gáz.. nekem szűz biztos nem kéne. Kb 15 csavoval voltam ,persze szex az nem volt minddel.szedd már össze magad.18 /L
2017. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az inkább gáz, hogy 18 évesen 15 "csávóval" voltál.

A szüzesség önmagában semmiképp nem nevezhető gáznak vagy cikinek. Ha lány, ha fiú az illető. Ha 18 éves, ha 25. De inkább nem is mondok semmit. :)

2017. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bazsixxx ***** válasza:
én 24 vagyok ugyanebben a szituban és nem tudom mit kéne tenni :(
2017. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#7

Szerintem nem teljesen normális dolog az, ha 18 évesen 15 barátod volt már....de persze az sem normális, hogy 21 évesen nem volt még barátnőm.

2017. ápr. 24. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!