Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyiket valasztanatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket valasztanatok?

Figyelt kérdés
ha az egyik pasi gyenged hozzad a sexben de megsem anyira jo abban,vagy aki nincs utana anyira a simogatashoz de nagyon jo a sexben ?
2017. ápr. 24. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Elsőt. Gyengéden szeretkezőt. Ő még tud jobb lenni később.

De aki durván szexel, az csak szexuális tárgyként tekint rád és később sem fogja csinálni a cirógatást, elő-utójátékot.

2017. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de az elso azert ilyen mert tudja h nem olyan oriasi neki ...
2017. ápr. 24. 13:58
 3/8 anonim válasza:
100%
Mondd meg az elsőnek, hogy neked mi és hogy tetszik a szexben és némi "gyakorlás" után jobb lesz mint bárki más.
2017. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A te vérmérsékletedtől függ, ha jobban vágysz a gyengédségre akkor az elsőt, szexet meg ugy is gyakorlás utján lehet megtanulni, ha meg nem annyira fontos a gyengédség akkor a másodikat. Bár a gyengédség azt nem tanulás kérdése hanem odafigyelés, ha igényled akkor a másodiknak sem lehetne nehezére, ha meg mégis akkor egy önző állat. 26/f
2017. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A második.
2017. ápr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hangulat függő de általába a jó szex minden más rosszat elfelejtet tehát a másodikat.
2017. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mind2t/egyiket sem

Azért mind2t mert:

1) meg kéne tanulni, hogy minden ember más, mindenki mást szeret, és nem kéne félni ilyen téren is megnyílni, és elmondani, hogy nekem mi hogy jo, hogy élvezem. Ha mind2 vevő erre akkor akármelyik jöhet, ha egyik sem akkor....

2) a jo szex nagyon nem méret függő, itt mindenki a nem létező 18+ és 20+-os farkával villog, aztán meg a naiv fiatalok akiknek átlag 14-16 centis farkuk van kétségbe vannak esve, h őket majd csak kinevetik a csajok. Életem legnagyobb csalódása és legrosszabb együttlétei a legméretesebb farkú exemhez kötődnek, amig soha semmi és senki nem okozott nekem akkora gyönyöröket, mint a mostani àtlag méretekkel bíró partnerem.

Szal kérlek....ne ezeken stresszeljetek, senki nem születik szexistennek, vagy szexistennőnek, ne féljetek megkérdezni a párotokat/partnereteket, hogy ő hogyan szereti, mire vágyik, ahogy azt se féljetek elmondani, hogy ti hogyan szeretitek, mert minden ember más, és lehet, hogy az exednek te voltál élete legjobb numerája a mostani meg csak szenved alattad, mert teljesen màst igényel.

Szexben meg sztem a változatosság jó, és legyen gyengéd és romantikus szexre is alkalom, meg kedv, mind2 fél részéről, ahogyan kemény dugásra is. Legalábbis én mind2t igénylem.

24/N

2017. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elsőt. Simogatás nélkül nem izgulok fel
2017. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!