Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők akik durvább szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik durvább szexet akartak és nem kaptátok meg, kiéltétek mással a vágyaitokat?

Figyelt kérdés

Engem a pasim nem akar istenesen megdugni, csak szeretkezik velem, azt mondta olyan finom vagyok mint egy himes tojas, pedig neki is volt anno mocskos fantaziaja, de nem eli ki velem, vagy nem is akarja, pedig sokszor felhoztam.

Nektek is volt hasonlo?

Lefekudtetek inkabb massal? Mi lett a kapcsolattal utana?



2017. ápr. 23. 09:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az is eleg ugye 😂
2017. ápr. 23. 10:46
 12/19 anonim ***** válasza:

Nagyon szomorú hogy nem látod magad kívülről, és ahogy megfogalmaztad a kérdésed, amiket leírtál abban............ha nem ilyen lennél, hanem az én helyembe, azonnal kiakadna a gerincmérőkéd, és undort kapnál ettől.

És igen, te is ilyen alpári lennél, mert vannak témák, ahol nem lehet nemes egyszerűségnél szebben elmondani ezt.

Szerintem már ennyi elég lenne a vőlegényednek, ha meglátná, akkor kiakadna

Próbáljuk ki..mutasd meg neki

neked fordított esetbe h esne??!!

2017. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én megcsinállak keményen, ha akarod, de csak, ha megígéred, hogy utána nem jössz azzal, hogy elhagytad a pasidat miattam.


38F

2017. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nekem nem kell senkinek a farka, tanácsot várok hogy mit tegyek...
2017. ápr. 23. 12:21
 15/19 anonim ***** válasza:
64%
Ha qrvának állsz, ne csodálkozz, hogy megb.asznak.
2017. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
40%
4 bezzeg a nő riherongy,de a nős pasi aki félrekefél,az mekkora király mi??!
2017. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ülj rá a farkára és lovagold meg te keményen...mutasd meg,viselkedj úgy vele ahogy te szeretnéd,hogy ő viseljedjen veled szemben.Ha nem jön be neki,akkor más a vérmérséklet..van ez így.
2017. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mással kell lefeküdni. Vannak itt bőven akik szeretik a kemény szexet.
2017. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 János Gilján ***** válasza:

A 17-essel értek egyet. Nálunk is hasonló picit a helyzet, mert én szeretem a lágyabb-érzékibb szeretkezést, ami néha egyezik a feleségem vágyaival, de néha ő vadabbat szeretne. Nekem is meg kellett tanulnom, hogy az ilyen játékos durvulás csak fokozza a szenvedélyt és ezzel nem ártok sem neki, sem a kapcsolatnak. Ő vezetett rá engem testbeszéddel, hogy mit és hogyan szeretne szex közben, azóta mindig megkapja, ha jelzi, hogy igénye van rá.


Ez azért lehet picit nehéz, mert ha szerelmes valaki, akkor a durvább szex jelenthet egyfajta fizikai bántalmazást a fejében, ami blokkolja a folyamatot. Ezt a gátat kell leküzdeni, ami bizony nem mindenkinél megy egy csettintésre. Azt javaslom kérdező, hogy szex közben mutasd vagy mondd neki, hogy hogyan szeretnéd. Természetesen ne hosszú monológ formájában, csak annyi, hogy "itt, erősebben, gyorsabban, stb..." Amikor pedig eltalál egy olyan koncepciót, ami tetszik neked, azt jelezd neki, hogy legyen pozitív visszacsatolása. Sok sikert! :)

2017. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!