Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Régebben, a 60-as,70-es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben, a 60-as,70-es években más volt a szexuális kultúra?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 21. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló.
2017. ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem éltem akkor, én nem tudhatom.
2017. ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

A 70-es években voltam kamasz és úgy gondolom hogy más volt. Minden iskolámban meglepően szabadon gondolkodtak és viselkedtek e téren. Gyakori volt a miniszoknya, akár utcán is, például az ilyen:

[link]

De a feszes és rövidebb változat is, amin egy mai fiatal szerintem meglepődne. Persze függött attól is hogy milyen iskolába jár az akkori fiatal. Volt amelyik iskolát apácazárdának becéztük, persze nem az volt hanem nagyjából olyan visszafogottak voltak a diákjai mint a mai sulikban. De volt olyan iskola is amiben nagyon ledöbbentem én is. 49 évesen meglepődök a mai iskolákon amiért hit- és erkölcstan van, meg amiért nem olyan szabadok szexuális téren mint a mi időnkben.

2017. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszkat! :)

Na igen az általános iskolámban nekem is volt erkölcstan, de csak agymosás volt az egész, semmit nem adott hozzá ahhoz, hogy esetleg milyen ember leszek.

2017. ápr. 21. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. És nem akarnék ma fiatal lenni. Akkor még nem mosta át a fiatal csajok agyát a média, és nem hitték azt, hogy az átlagember úgy néz ki, ahogy a tévében, valamint nem voltak ilyen felvágósak, nagyzolósak, anyagiasak sem a lányok. Lehetett ember módjára kommunikálni, és a szex arról szólt, hogy lefeküdtünk egymással,dugtunk egy baromi jót és szerettük egymást. Buli volt elmenni nudista strandra, vagy éjjel meztelenül fürödni a Balatonban, mert nem voltak megfelelési kényszereink, ezért nem szégyeltük a saját testünket sem.
2017. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Pl nyilván nem volt annyira elterjedt az orális és anális szex
2017. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80-as évek! Igen a szeretkezés egy jó dugást jelentett. Én egy újság orvos, pszichológus válaszol rovatából kezdtem el megismerni az orális szexet. Iszonyúan lehordták aki azt írta, hogy idegenkedik a dologtól.Kérdésre válaszom: igen más volt. Ma sok fiataltól (főleg fiúktól) hallom ,hogy alap az orál. Ha a lány azt nem csinálja vagy rosszul akkor lapát.
2017. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!