Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha bukásra állnátok érettségi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bukásra állnátok érettségi előtt, de a tanár hajlandó lenne átengedni, ha. Akkor lefeküdnétek vele? Vagy évet ismételnétek? 18/l

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 16:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%
nehogy azt hidd ha eljutsz az erettsegire csalasal es semmit nem tudsz majd atrugdosnak, francokat ha nincs meg mindenbol a 25 szazalek megbuksz, ők meg csak orulnek majd ujravizsgszol penzert ha meg nem az se az ő bajuk.
2017. ápr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
csak egy pelda ha megirod a matek irasbelit mit tudom en 12 szazalekra, akkor szobelin mar mindegy mi csinalsz akar konyoroghetsz is akkor is meg fognak huzni es mehetsz az oszi javito erettsegire, ha buta vagy meg buksz mindenkepp
2017. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

biztosan nem!!!


nem ér annyit... Inkább ismételnék egy évet, minthogy aztán egy életre ezzel zsarolhasson...

2017. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Mivel zsarolna? Inkább én őt. Az állásával játszik.
2017. ápr. 20. 17:09
 15/25 anonim ***** válasza:
95%
Aztan ha zsarolod, o meg feljelenthet zsarolasert! Az mar buncselekmeny. Az hogy o lefekudt veled, szimplan etikatlan, az nem buncselekmeny.
2017. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

6 mégis ,hogy derülne ki áruld már el??!

Attól függ,hogy néz ki a tanár!

De mi van kérdező ennyire hülye vagy ,hogy nem mész át az érettségin??!

2017. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Az év végi bizit kell megoldanom, hogy mehessek érettségire.
2017. ápr. 20. 17:47
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok


Kedves kérdező, oké, akkor nem vonják vissza, viszont azt azért megkérdezném, hogy minek tetted te ki a kérdést, ha számodra tökmindegy?

Mert ez jön le, hogy úgyis le fogsz vele feküdni, mindegy, hogy mi mit papolunk itt neked... de ok, legyek én a buta, de én a helyedben ezt a "ki a buta" dolgot átgondolnám


#16, neked pedig csak annyit mondok, hogy simán kiderülhet a dolog.. egy rosszakaró, aki tudomást szerez róla.. a mai világban nem marad semmi sem titokban

2017. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fogjuk világgá kürtölni. Ha meg egy év múlva elszólja magát, azt vagy elhiszik, vagy nem.
2017. ápr. 20. 18:29
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon gyorsan elkezdenék tanulni és minden órán jelentkeznèk,hogy felelni akarok.
2017. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!