Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Uraim! Izgat titeket, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim! Izgat titeket, ha egy lányt porig alázhattok?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt azt, hogy durván bántok vele, esetleg finoman meg is veritek, és szextárgyként kezelitek, akinek nincs beleszólása a dologba.

2017. ápr. 19. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, lehet izgató, de semmiképpen sem olyannal, akivel komolyat terveznék. Továbbá megértéssel lenne, hogy ebbe a szerepbe nekem is bele kell jönnöm.
2017. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Birizgalja a fantaziam de csak akkor ha ez ot is izgatja. Viszont meg soha nem utnem, meg finoman sem.
2017. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Engem nem izgat.

Én az a féle-fajta ember vagyok, aki inkább kényezteti a partnerét, és spannolja a partnerét. Legalábbis imádok egy hullámhosszra kerülni az adott hölggyel, nekem inkább ez okoz örömet.


Bár még fiatal vagyok, mit tudhatok erről... :D

2017. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha a lány is ezt élvezi, különben nem.
2017. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha a lány kívánja ezt, erre gerjed, élevezi, akkor izgat és szívesen megadom neki. Vigyázok rá de kiélem rajta a fantáziám. És nagyon tisztelem, hogy velem éli meg ezt a vágyát.
2017. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha ezt szeretné, akkor lehet róla szó... te lány vagy amúgy kérdező?

Erre izgulsz? :)

Írj privátot, ha szeretnél beszélgetni.

2017. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

az alázás nem.

DE

a durván bánva vele, a finoman, illetve vágya szerint akár durván elfenekelve, fájdalmat okozva, szextárgyként kezelve , akinek VAN beleszólása a dologba: igen :-D

2017. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon izgalmas, főleg ha van egy kis ellenállás amit le lehet törni, majd olyan dolgokra kényszeríteni amit nem szeretne...
2017. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Nem vagyok szadista.

2017. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon-nagyon bejön, de csak akkor, ha tudom, hogy a lány is ilyen beállítottságú. Nyilván sosem akarnék így megtörni egy abszolút normál beállítottságú személyt. Nem állat vagyok. De imádok uralkodni szexuálisan. (meg néha amúgy is)

Kevés olyan izgatót tudok elképzelni, mikor kedvemre megdugom a lányt és nem kérdezem, hogy akarja-e... de tudom, hogy közben imádja. :)


26/F

2017. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!