Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak,10-es skálán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak,10-es skálán titeket mennyire taszít ha csajon valami mű (plasztik mell, fenék)?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 17. 22:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

-10

Jöjjön nyugottan C:

2017. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Engem biztosan zavarna. 10.

Imádom masszírozni őket, de egy műanyag zacskót felesleges megmasszírozni és nem tudnék úgy hozzányúlni, hogy félni kell ki ne pukkanjon, mint egy lufi.

2017. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11
2017. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én most találkoztam ovis gyerekzsúron egy anyukával, konkrétan féltem, hogy orra esik, akkorára pumpálta a melleit.

Első alkalom, hogy beszélgethettem ilyen anyukával. Meglepődtem, mert lehetett.

Viszont mint nő, egyáltalán nem volt számomra vonzó.

Azonban kellemes meglepetés volt a beszélgetés vele.

Ja, és tudtam végig a szemébe nézni.

2017. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ezekről a nagyobbító műtétekről mindig olyan érzésem van, hogy akinek nincs problémája az csinál magának.


Egyetlen lánnyal találkoztam eddig életem során, aki tényleg előnyére változott a plasztikai műtét után. Neki hatalmas karvaly orra volt, olyan mint a mesebeli boszorkányoknak, és a műtét után olyanná vált mint hófehérke.

2017. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100000
2017. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!