Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak mi jön be?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak mi jön be?

Figyelt kérdés

Vastag vagy ívelt derék

Nagy vagy kicsi mell

Nagy fenék, kicsi kerek fenék

Barna vagy fehér bőr?

Telt vagy vékonyabb testalkat?

Hosszu vagy rövid haj?



2017. márc. 4. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

-Ívelt, karcsú derék

-Közepes mellek

-Kicsi kerek fenék

-Fehér bőr

-Vékony testalkat

-Hosszú haj

2017. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Megjelölöm a C-t!
2017. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

nagy fenék, fehér bőr, telt alkat, hosszú haj (akár fenékig érő)


24F

2017. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Nézze Vágó úr, hát megfelezem inkább.
2017. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mindenképpen hosszú haj, ez a legfontosabb.

A cicik szerintem nagyon izgatóak, de nem a mérete a lényeg, inkább a formája, ha van egy nagyon minimál cici, az nekem már teljesen jó.

A barnább bőr jobban bejön, egy kicsit lehet szolis, de ne agyon égetett, viszont mondom, egy enyhe barna szerintem nagyon nagyon vonzó.

A kicsi, kerek feneket szeretem.

Átlagos testalkat jön be a legjobban, de ha kettő között kell választani akkor inkább a vékony, de semmiképpen sem a szálkás, az nem tetszik.

Magasságot nem kérdeztél, de a törpillákat szeretem, szóval 160-165 alatt. :) 23/F

2017. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem a viselkedés dönt elsősorban.

Amúgy testileg egy csomó ellentétes dolog is. Izgat, ha pici a lány, vagy az, ha vékony, de a nagy széles csípő is. Vagy az is ha husibb a lány, de úgy, hogy ilyen élettelien :D Mellből ami óriási tőgy szerű az nekem sok. Elméletben látványra értékelem de ténylegesen szex közben nekem nem annyira izgi.

2017. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Barna bőr

Vékonyabb alkat

Hosszú haj


Az első három nem számít, ott lehet bármi. Ez az utolsó három pedig eléggé számít.


23/F

2017. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A magassagot kihagytam 😁😁 magas vagy pici csajok
2017. márc. 4. 16:53
 9/16 anonim ***** válasza:

#8:

nálam alacsonyabbak :)

de ha megfelelő belső!!! tulajdonsággal rendelkezik és annyira megnyerő, akkor még magasabbal is simán összejönnék :)


24F

2017. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8:

Én 197 cm vagyok, szóval inkább a magas csajok, lehetőleg 175 felett, vagy akár még-még magasabbak is.


De egy alacsony lányt sem dobok ki az ágyból. Sőt, már volt hogy 40 centivel alacsonyabb lánnyal szexeltem.

2017. márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!