Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar kellemetlen helyzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar kellemetlen helyzetbe hozni a lány?

Figyelt kérdés
Túráztunk egy erdőben, amikor mondtam, hogy odébb megyek pisilni. Jött utánam és közvetlenül elém leguggolt, majd mikor végzett megkérdezte, hogy segítség kell vagy én mire várok...
2017. ápr. 17. 22:25
 1/6 anonim válasza:
na most ezt még egyszer érthetőbben ,részletesebben
2017. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem elég érthető volt a csaj odament és le gugolt elé és várta hogy hugyozzon
2017. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jesszus..a szájába akarta a természet lágy ölén?
2017. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 RRR ***** válasza:
100%
ő a társas pisi híve v. félt,hogy elviszi a Jeti
2017. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legugolt pisilni? Veled szembefordulva..? Akkor láttad a punciját? Ez a lány a barátnőd..?


Hány évesek vagytok?

2017. ápr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
09:11 : Háttal volt, szóval a fenekét láttam. 20 évesek vagyunk.
2017. ápr. 18. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!