Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar a lány "cumizni"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a lány "cumizni"?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se büdös, se igénytelen, de ez a dolog nemigazán működik valamiért. Nem erőltetem, de mégiscsak jó lenne ha lenne ilyen is.
2017. márc. 10. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Talán mert nem tudsz kommunikálni? Mondd neki hogy szeretnéd vagy told oda a fejét. Ha ennyire passzív vagy ne csodálkozz. Nekem kiábrándító lenne.


N.

2017. márc. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Mióta vagytok együtt? Mennyire intenzív a kapcsolatotok? Milyen a szexuális életetek? Te mit teszel meg azért, hogy ne görcsöljön és élvezze az együttléteket? Adsz is, vagy csak kapni akarsz? Sok kérdés, amire ha vannak kész és JÓ válaszaid, akkor ott lesz a megoldás is. Egyébként kezd az elején, ülj le vele és beszélgess. Hegyeket lehet elmozdítani egy jó kis csevegéssel
2017. márc. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
67%

Azok a lányok akiknek nincsen önbizalma és mindentől félnek, nem szeretik az orált se.

8 csajomból, 4 élvezte, a többi még a sima szeretkezésben sem tudta magát átadni, görcsölt ezerrel, pedig elvileg a szerelem is meg volt...

2017. márc. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy nem szereti abszolult, vagy nem érzi, hogy ilyen közel állnátok egymáshoz! beszélj vele, hogy lenne e hozzá kedve
2017. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attol,hogy szerinted nem vagy budos, meg lehet rosszabb ized.

Magambol kiindulva, az en parom sem mutatja ki kulonosen ,hogy tetszik neki pedig szereti. Engem ez zavar..

(Privatot nem kerek,nem is valaszolok,kerdest sem kovetek)

2017. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!