Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap ujjaztam meg magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap ujjaztam meg magam először. Ma nem lehet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap ujjaztam meg magam először. Hihetetlen érzés volt. Most megint kívánom és egész nap erre a pillanatra vártam, hogy kényeztethessem magam, erre fel meg 1 héttel hamarabb megjött. Nagyon kívánom és szinte a gondolatba is beleremegek. Nem tudom mit tegyek mert így nem tudok elaludni, viszont a fürdőbe meg nem tudok menni, mert most újítják fel és nincs benne semmi. (Mamámék a szomszédban laknak és nála fürdünk addig) viszont hozzájuk sem állíthatok be éjfélkor, hogy megujjazzam magam...
2017. ápr. 14. 23:20
 1/9 Linó03 ***** válasza:
86%
WC?
2017. ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Biztos vagyok bvenne hogy kis fiatal kislány vagy...


Ennek ellenére tudod kell, az első igazán jelentős szexuális élmény felbolygatja a hormonháztartásod. Van akinek az első orgazmus/együttlét után heteket késik, vagy mint esetedben, hamarabb jön meg, nincs ezzel semmi baj..


A gond csak az, hogy nem tudsz csak úgy simán masztizni, komolyabb előkészületekkel megoldható. Elvileg éjszaka amikor a test nyugalmi állapotban van, nem jön annyira erősen mint nappal. Ha el tudod látni magad hogy ne vérezz össze semmit, hajrá :)

2017. ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 RRR ***** válasza:
92%

Nehéz a bányászok élete..


Máshol nincs csap?

Lavór,lábos,víz,mosdás maszti után...wc-be kiönt...légy kreatív

mi lesz veled titkos szexnél?:XD

2017. ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Majd letörlöd magad kendővel azert ne hogy eheztesd magad !!
2017. ápr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Ágyban a takaró alatt?

Hány éves vagy egyébként?

2017. ápr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Mi a gondod? Csináld és legrosszabb esetben egy zsepivel törlöd meg utána a kezed meg a p.....d. (Ha most kezdted épen mensi elött és nagyon kivánod akkor jobb ha elfogadod, hogy neked ez ilyenkor a legjobb!!! és keresed a megoldást.)
2017. ápr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Vagy akár esetleg várhatsz is...
2017. ápr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem told be könyökig :D
2017. ápr. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Tegyèl fel egy tampont. És csak a csiklódat simogasd. Úgy is el lehet ám menni,hogy nem nyúlsz be a puncidba. És akkor nem lesz véres semmi.
2017. ápr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!