Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a megszokott, ha a nők/lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a megszokott, ha a nők/lányok a szőrös heréket is nyalják/szopják, vagy viszolyogni szoktak tőle?

Figyelt kérdés
Nők véleményére vagyok kíváncsi, illetve azon férfiak tapasztalataira, akik nem borotválkoznak odalent.

2017. ápr. 9. 13:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Én nem borotválkozom és a mai divatnők szájukba nem vennék... Sokan még kézbe sem, vagy punciba sem szívesen... Bár az utóbbi zavarja őket a legkevésbé, csak nem tartják esztétikusnak...

Nagyon kevés, akit nem zavar a szőr.

Sajnos.

31/F

2017. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
engem személy szerint nem zavarna
2017. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Én borotválom még akkor is, ha épp tudom, hogy nem fogok szexuális kapcsolatot létesíteni egy nővel sem. Miért? Mert engem zavar ha egy dzsungel dörzsöli a combomat. Inkább legyen szőrtelen, tiszta, ápolt, még ha b*zinak is néznek miatta, mint, hogy igénytelen és zavaró. Arról nem is beszélve, hogy a téli időszakot leszámítva semmi funkciója nincsen mert csak jobban bepállik tőle a téma...

Amúgy sem egy nagy dolog rászánni 20 percet, hogy kedvezzünk ezzel a nőknek.

2017. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Te nyalsz szőrös puncit? Naugye.
2017. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem ha az ágyék környékén van szőr, viszont szex közben nagyon kellemetlen számomra a szőrös here. Egyrészt nem tudom kedvemre nyalogatni, mert olyan, mintha egy kisállatot mosdatnék, másrészt, ha véletlen beleakad két fogam közé, vagy kiesik egy kis szőröcske, elég illúzióromboló, hogy próbálom leszedegetni a nyelvemről.

Nekem hozzá tartozik az ápoltsághoz, hogy a nemi szervek könnyen hozzáférhetőek. Pédául úgy sem szeretek szeretkezni, ha én éppen nem tudtam leborotválni a puncimat, mert nem érzem magamat higiénikusnak szőrösen. Illetve a csupasz dolgok jobban felizgatnak.

2017. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
Viszolyogni? Nem, attól, akit szeretek sosem viszolygok. Semmilyen részétől sem.
2017. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani. Kinek ez, kinek az. De jó az ha az igények és a valóság egybeesnek.
2017. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Nincs annal kiabranditobb mint amikor oral kozben szedegetni kell ki a szorszalakat a szadbol, nekem nagyon nem jon be!
2017. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem szeretek szőrt köpködni. Szóval ha azt akarja hogy ott is kényeztessem akkor le szedi
2017. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
13%

#8 nem a szőrt kell nyalogatni te buta!

:P

Az a rész sosem szőrös, amit kell szopni/nyalni! :P

2017. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!