Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom kielégíteni magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kielégíteni magam segédeszközök nélkül. Tudnátok tippeket adni, segíteni?

Figyelt kérdés
Egy ujjal probaltam, meg már mással is de sehogy se lesz orgazmusom, barátom meg nincs...
2017. ápr. 9. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Mindjárt lesz annyi privátod, amennyi ujjad összesen nincs mint a 4 végtagodon.. rögtön lesz barátod.
2017. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A ráhangolódás a lényeg,fejben dől el minden.Hiába simized magad ha ha közben nem tudsz ellazulni,és beleélni magad abba amit csinálsz.Sokszor előfordul olyan ,hogy az elején én is unottan csinálom,de amikor már eljutsz úgy a közepéig és valóban akarod a dolgot akkor meg már nem tudom abbahagyni,neked is erre kellene törekednek.21/L
2017. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Izgasd a csiklódat kézzel addig ,amíg el nem mész.De ezt akkor "kell" csinálni mikor kívánod,nem kényszerből.
2017. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálhatnád a nyelvemmel!
2017. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi nagyon aranyosak vagytok.sokan inkább privátban kerestek fel. Csak annyit szeretnék, hogy elfelejtettem leírni, 16 éves vagyok, jelenleg egy balettiskolában tanulok. Nemsokára fejezem be a 10.osztályt :)
2017. ápr. 9. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!