Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk között vannak fétisesek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk között vannak fétisesek, vagy ez inkább csak lányoknál van?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 8. 22:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Talp, vádli, zokni, harisnya mennyire számít annak? :)
2017. ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, én pl láb, vádlitól lefelé
2017. ápr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Jelen, szintén köldökfétis :D 23/F
2017. ápr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Jelen: lábimádat (főleg lábfej, talp), erényöv, alázás :$


28/F

2017. ápr. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fiúk között még többen vannak. Bár attól is függ, milyen fétisre gondolsz konkrétan. A testrészekkel kapcsolatos, mondjuk lábfétis főleg a fiúkra jellemző szerintem. De például a bilincsre, ha lehet külön fétisnek nevezni, meg sokkal inkább a lányok izgulnak, úgy látom. :)
2017. ápr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartottam magam sosem fétisesnek, de mikor exemmel együtt voltunk akkor imádtam szex közben a lábfejét és talpát puszilni, tetszett is, meg az volt közel amit elértem rajta. Imádtam a hasát is puszilni, simizni, vagy csak úgy feküdni hogy elérjem. Na meg ki sem bírtam jönni a lábai közül. A lábaiban azt is bírtam, mikor pl valahol voltunk és szemben ült velem, áttette az ölembe, masszíroztam neki, vagy csak nyomkodta a farkam ami jól esett és amit élveztem. Élveznék egy ilyesmit a következő párkapcsolataimban is.
2017. ápr. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
utolsó, 21F vagyok
2017. ápr. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiakra inkább jellemző, bár sok nő tényleg gerjed pl. a bilincsre.
2017. ápr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem is van fétisem 19/F
2017. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én eddig csak hapsikról tudtam, hogy fétiseik lennének, egy db. nővel nem találkoztam még, akinek valamilyen fétise lenne. Nekem (női lábakra vonatkozó) lábfétisem van és jó lenne egy társ, aki vevő lenne rá.
2017. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!