Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányoknál az orális szexszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál az orális szexszel csak en vagyok így?

Figyelt kérdés
Amikor a srác kinyal jó erzés meg midnen.. de annyira meleg es nagyon kicsi kellemetlen erzés nekem.. még az ujjazás is jobb ennél.. lányok velemény, tapasztalat?

2017. ápr. 8. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
En sem szeretem ha kinyalnak.
2017. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom. Eddig még az összes csaj könyörgött, hogy nyaljam ki újra :D
2017. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Én imádom, ha a párom orálisan kényeztet. Semmi rossz érzés nincs bennem, éppen ellenkezőleg, fenomenális érzés számomra. Úgy szeretem a legjobban, ha közben ujjaz is.

És eddig minden előző kapcsolatomban is szerettem.

Mondjuk én adni is nagyon szeretem.

2017. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valamiert kicsit kellemetlen.. az hogy ujjazas kozben neha odanyal az ugy okes. De vegig nem birnam. Mas adni.. adni szivesen adok, es nem is szoktam kerni hogy ok is csinaljak.. en szeretek a ferfinak oromet okozni..
2017. ápr. 8. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
lehet, hogy túl érzékeny vagy ott, sokan vannak ezzel így, nem baj ez, ha nem jó annyira, nem csináljátok sokszor
2017. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Hát én meg elvárom a nyalást, alap, nem tudok nélküle létezni, szexelni főleg nem. És én nem adok úgy, hogy nem kapok :P
2017. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha egy lány nagyon érzékeny, jobb ha közli velem hogy szeretné még az együttlét előtt vagy alatt, mert eltérő lehet az érzékenység. Volt aki mondta hogy durvábban nyaljam, veled meg valószínű hogy nagyon finoman kell ezt hogy jó legyen.
2017. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mert nem jól csinálták, azért nem élvezted

én nyalás nélkül nem vagyok hajlandó pasival lenni, nálam az alap, annyira imádom

mondani kell nekik, h erősebben, gyengébben, én mozgok is a nyelvük alatt, úgy irányítom, ahogy nekem jó

én meg az ujjazást utálom

2017. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!