Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mozogtok miközben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mozogtok miközben nyal a fiú titeket?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 7. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól csinálja igen
2017. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én igen szoktam, mivel annyira felizgat vele, hogy képtelen lennék egy helyben feküdni. De szex közben is mindig mozgok
2017. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mozgok egy kicsit ,a végén meg nagyon..:)
2017. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2%

2: "képtelen lennék egy helyben feküdni"


Es akkor mit csinálsz? Odébbaraszolsz? Arrébbkuszol? Vagy hogy kell ezt a helyváltoztatást elképzelni?

2017. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a 2-es a mozgást nem úgy érti, hogy odébb kúszik, hanem, hogy mozgatja a csípőjét, miközben nyalják. Tehát nem darab faként fekszik. Ha így nézzük, én is folyamatosan mozgok szex közben, egyszerűen muszáj rámozognom a partnerem lökéseire, mert az esik jól. :)
2017. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok igen úgy gondoltam, hogy nem tudnék úgy feküdni, mint egy darab fa
2017. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor élvezek hevesen mozgok,de előtte csak egy fadarab vagyok,csukott szemmel élvezkedek mozdulatlanul :)
2017. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én igen ha jól csinálja :) ha el is megyek akkor meg még jobban
2017. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az ember lánya ilyenkor mozgatja a csípőjét. Ha túl erős az inger, akkor kicsit elhúzza, ha erősebben akarja, akkor odatolja. Ahogy jön az élvezet, megfeszítem a popsim, a combjaim. Néha széjjelebb tárom a lábaim, felhúzom, vagy épp kiegyenesítem őket. Ha látni akarom, mi történik, akkor néha feltámaszkodom a könyökömre. Máskor meg épp a lepedőt markolászom, gyűröm.

Azért néha megesik az is, hogy csak elengedem magam, és nem küzdök a gyönyörért, csak úgy hagyom, hogy szépen lassan birtokba vegyen. De ehhez kell egy nagyon ellazult állapot, és egy nagyon profi partner, aki már kiismert.

2017. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!