Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem nevetséges hogy elhittem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nevetséges hogy elhittem álmomban hogy egy nap alatt rámmozdult 2 csaj, miközben a valóságban a kutyát nem érdeklem? 22/F

Figyelt kérdés
2017. febr. 23. 21:32
 1/9 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem nevetséges, valószínűleg annyira vágysz arra, hogy legyen melletted valaki, hogy álmodban is ezt látod. Nem te vagy az első az életben szerintem, akivel ez előfordul. Álmomban én is nyertem már lottót, vagy volt kiskutyám (szőrallergia...).
2017. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem. álmodni mindenki szokott.
2017. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyszer álmodtam azt hogy kézenfogva sétáltam a barátnőmmel, de az már annyira abszurd volt hogy rájöttem hogy álmodom, és annyira megörültem hogy azt se tudjam mit csináljak, erre felébredtem...
2017. febr. 23. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezeket az álmokat én is utálom, mikor már azt hiszem, hogy végre, megtört a jég, akkor felébredek, és rájövök, hogy csak álom volt.
2017. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet ezt is álmodod.
2017. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 Mármint én még álmomban jöttem rá hogy benne vagyok.

#5 Igen és felébrednék a barátnőm mellett. :D Ilyen szörnyű rémálmom se lett volna még akkor. :D

2017. febr. 23. 21:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Lesz ez jobb is haver.
2017. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Éhes makk disznokat álmodik!
2017. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs lehetetlen haver!:)

Merni, akarni, tudni, tenni! :)

2017. febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!