Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy férfi, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férfi, miért beszélget velem sokat a szexről?

Figyelt kérdés

Leszögezem,hogy ő nős.

Az én sejtésem az,hogy:

1.otthon nem kap elég szexet és így éli ki.

2.szeretne velem szexelni.

Vagy milyen opciók lehetnek még?

Mert szerintem nem akar tölem semmit,mert akkor,már mondta volna. Vagy arra vár ,hogy én lépjek?


2017. ápr. 6. 21:00
1 2
 1/15 RRR ***** válasza:

a 2-es opció

azért mondta,mert önmaga előtt mossa magát...de szexelne azonnal,ha alkalma lenne rá

2017. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 RRR ***** válasza:

*

azért nem

2017. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Otthon unalmas neki, változatosságra, izgalomra vágyik, lehet nem kap elég szexet, vagy semmit sem, pozitív megerősítést szeretne a férfiasságát illetően és akár az is belefér neki, hogy szívesen ágyba bújna veled.

De hogy ezt te megteszed-e, az már a te lelkiismereteden múlik, hogy erre te képes vagy-e.

2017. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek a 2-es? :)

De,miért nem mondja ki?

2017. ápr. 6. 21:05
 5/15 A kérdező kommentje:
Gáz lenne rákérdezni tőle,hogy milyen otthon a szexuális élete?
2017. ápr. 6. 21:06
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert csinálni már nem tudja. Így csak beszél róla.. :-)
2017. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miről beszéljen? Férfi...
2017. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Felidézi az emlékeit :-D
2017. ápr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, gáz lenne, ha otthoni dolgokról beszélnél vele. Az egy dolog, hogy megd.gna, de egy nős férfi házasélete az szent. Te csak egy l..yuk vagy neki, semmi több. A házasságát sokkal többre fogja értékelni, mint téged.

Ha szexelni akarsz vele, akkor mondd meg egyértelműen, hogy beindított azzal, amiket mondd és neked nem lenne ellenedre némi huncutkodás, vagyis te vevő vagy rá. Mondom, a lelkiismereteddel meg majd elszámolsz...

2017. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9 akkor neki nem gáz az én szexuális életemről kérdezősködnie? Most egy kicsit vissza akarok vágni neki ezzel,vagy húzni őt,ahogy ő szokott.
2017. ápr. 6. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!