Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ti lennétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti lennétek olyan lánnyal?

Figyelt kérdés
Akinek heti 1 (néha 2)x van igénye szexre? 22 évesen.

2017. ápr. 5. 22:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

22 éves lányok valóban többre szoktak vágyni.

Kérdező, sose volt olyan érzésed, hogy az orgazmusa nem tökéletesen kielégítő? Észrevennéd, ha úgy lenne? Az igazi elélvezés után a nő kifekszik, és lehúnyt szemmel piheg egy darabig, hozzá se lehet érni. Ritka, de van lány, aki nem masztizott soha. Van úgy, hogy a nő csak azt hiszi, hogy orgaznusa van, mert kellemes neki, de csak amikor először átéli, akkor tudja meg, hogy mi az, és attól fogva már van is rá igénye.

Nem tudom, csak próbálom megfejteni...

2017. ápr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze!
2017. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Te vagy az a csaj? Én lennék veled. 31F
2017. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező! Cseréljetek párt a #9-essel!
2017. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A saját bőrömön tapasztalom sajnos, hogy a szexuális étvágy nagyon nagyban függ a partnertől. Volt olyan párom, aki levakarni se tudott magáról, többször megkaptam, hogy ő nekem csak "arra" kell, mert annyira rá voltam indulva mindig, de ez azért volt, mert annyira vonzódtam hozzá szexuálisan, és annyira jó volt vele a szex. A jelenlegi páromnál nem bánom, ha 1 vagy akár 2 hét is kimarad, mert nem jó vele a szex! Ő azt gondolja magáról, hogy nagyon nagy ász az ágyban, de sajnos ez nem így van. Részletekbe nem megyek bele, lényeg, hogy nekem nem jó, egyáltalán, és emiatt nincs is kedvem belekezdeni se. És megfogalmazódott bennem az, hogy véleményem szerint azoknál a nőknél, akik "nem szeretnek" szexelni, azok nagy százalékban azért nem szeretnek, mert nem kapnak jó szexet, legrosszabb esetben sosem tapasztalták, hogy milyen is az. Sajnos a fiúk/férfiak között nagyon nagyon kevés van, aki TÉNYLEG tudja, hogy hogyan kell egy nőhöz hozzáérni, mi a jó egy nőnek, esetleg mikor élvez el valóban. Persze nem tudom, hogy nálatok milyen a szex, tehát egyáltalán nem biztos, hogy ez az oka, de lehet, hogy érdemes lenne ezt a lehetőséget is számba venni, hogy esetleg ő nem élvezi annyira a dolgot, és emiatt nincsen kedve. Ebben az esetben változtatni kell 1-2dolgon. De az is lehet egyébként, hogy gátlásos, és nem tudja magát igazán elengedni, ezért nyűg neki az egész..
2017. ápr. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!