Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ti lennétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti lennétek olyan lánnyal?

Figyelt kérdés
Akinek heti 1 (néha 2)x van igénye szexre? 22 évesen.

2017. ápr. 5. 22:01
1 2
 1/15 anonim válasza:
haat turheto de persze attol is fugg h hogy nez ki ;)
2017. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

hát távkapcsolatban okés lenne, de gyakori találkozásnál már nem annyira, lehet gáz, de akkor mellette csinálnám magamnak, ha neki nincs több igénye és épp hangulatomban lennék, mármint nem úgy mellette, hogy szó szerint :D

tehát ha pl már alszik, vagy fürdik, vagy nincs velem :)


24F

2017. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem zavarna. Mondjuk ez jó érv lenne arra, hogy erényövet adjon rám.


23/F

2017. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tökéletes lenne ,ilyet keresek..38f
2017. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Találsz ilyen srácot, de ha neked a "rossz fiú" alkatok jönnek be, akkor van egy rossz hírem...
2017. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a privátokat, de én a srác vagyok, aki kevesli a barátnője libidóját. :D Nekem nagyon kevésnek tűnik, pláne a kapcsolat legelején is a heti 1 alkalom... Nekem sajnos többre lenne szükségem, pláne, hogy az a heti 1 is rossz minőségű.
2017. ápr. 5. 22:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz, de csak azzal, akit szeretek, és ő is szeret engem, akkor még a 2esbe is benne lennék ha neki úgy jó lenne (( na meg nekem xD )).
2017. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok ezzel csak fordítva:(
2017. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, én meg pont lány vagyok és a barátom libidóját keveslem.

Neki is heti egyszer van rá igénye, nekem többször, ráadásul mostanában nincs ideje rám, így még inkább el vagyok keseredve.

A folyamatos maszturbálás nem megoldás.

Néha elgondolkozok azon, hogy szeretőt kéne tartanom...

2017. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lenne a legjobb megoldás.. Szeretem őt, de általában azzal jön, hogy nem értem meg, hogy neki ennyi elég. Hát, de ő se érti meg, hogy nekem ennyi nem elég. Akkor most? :(
2017. ápr. 5. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!