Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz, ha én szeretném a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha én szeretném a párommal nyilvános helyen csinálni? 19/L

Figyelt kérdés
Már felhoztam neki ezt a témát 1x, akkor azt mondta, hogy ez szerinte nem kapcsolatba való, ami kicsit lehangolt. Kiderült, hogy ő korábban már csinálta nyilvánosan két alkalommal is, de azok csak kalandok voltak. Ettől függetlenül a múltjának ezen része engem nem érdekel és szeretném kipróbálni, csak nem tudom mit is mondjak...

2017. ápr. 3. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Én is imádom. Exem utálta, már ex is. :DDD
2017. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
énis imádom, valóban egyszerűbb kalandot összehozni igy a spontaneitás meg az újdonság, izgalom miatt.. persze ez kapcsolatban is megvan ha mindketten vevők rá
2017. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez kapcsolatilag, és törvényileg is függ, attól függ hol akarjátok. Ha a párod nem akar ilyenbe belemenni, annak okai vannak, nem azért szerintem mert nem szeret téged, hanem mert ez a ti kettőtök kozös magánügye, mindenkinek a privát dolga az ki hol és mikor csinálja. Törvényileg meg azért fontos, mert ha pl olyan nyilvános helyen szeretkeztek, ahol nap mint nap sok ember elmegy, pl Hősök tere, Duna part, vagy más híresebb helyek, szeméremsértés miatt akár börtönbüntetés, és pénzbírság lehet érte a ,,jutalom,,. Tehát nem mindegy hol tervezted el ezt. Szerintem elég, ha a hálószobába oldjátok fel a feszültséget, a párod is jobban érezné magát, hanem sok szem előtt szeretkeztek, nem?


25/F

2017. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok, akik írtak üzit...


#1

2017. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Szürke pöts a palid. :(
2017. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz :D Tök izgalmas :D Én csináltam már szabadban , nagyon jó volt :D 22/F
2017. ápr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz a nyilvános fogalmán?


Egy plázában a közlekedőn, szombat délután az egyik padon?


Mert parkban sötétedéskor csináltam, de egy erkélyen is, miközben a szomszédban beszéltek

2017. ápr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Azt hogy baxdmeg némber. Nem egy unalmas életed végéig ágyban kúúrós kapcsolatot akarsz hanem egy igen is bevállalós nőt akivel akkor csinálod amikor akarod, és ahol csak akarod. Az én barátnőmmel már rengeteg helyen csináltuk, 3 éve vagyunk együtt, és én vettem el a szüzességét... Nekem egy r* banc se magyarázza be hogy mi nem illik egy kapcsolatba szeex téren... Pont hogy egy kapcsolatba lehet mindent bevállalni amit csak bír és nem undorodik az ember.
2017. ápr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mennyit csináltam itt meg ott, de egyszer sem házban még kicsiként.. régi széo idők..


Beszékd meg vele!

2017. ápr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Balatonban csináltam már ;p én hajlandó lennék veled nyilvános helyen, ha tetszenél és felizgaztnál, ki kéne próbálni...
2017. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!