Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akarja bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja bevenni a szajaba a baratnom?

Figyelt kérdés
A felreertesek elkerulese vegett, egyaltalan nem vagyok egy ego ember. En sokszor "nyalom" ot es ugy erzem h az lenne fair ha o is viszonozna. Mit gondoltok?
2017. ápr. 1. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Hát ne haragudj, de én se venném be neked.


23/F

2017. ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Na jó, vegyük komolyan. Ott van a baj, hogy te nem önzetlenül nyalod őt ki, hanem azért, mert cserébe vársz valamit, amit nem kapsz meg. Figyeld meg, hogy nemsokára nem fogod őt kinyalni, merthogy nem viszonozza. Szóval a kapcsolatotok egy ilyen adok-veszek jellegű. Nem lehet, hogy ezen kellene változtatni?


23/F

2017. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Maga a kapcsolatunk nagyon jo, meg sosem volt ilyenben reszem de ami a szexualitast illeti en ugy erzem h sokkal tobbet teszek mint o.
2017. ápr. 1. 23:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem azért csinálod, hogy neki örömet okozz? Akkor minek vagy vele? Amúgy hogyan beszéltetek erről a problémáról (merthogy beszéltetek már róla, ugye?)?


23/F

2017. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pont ezaz, hogy en mindent megteszek hogy oromet okozzak neki (es tenyleg nem azert mert elvarom h viszonozza) es joforman toredeket sem kapom vissza. Ugy gondolom h neki is azon kene lennie h nekem oromet okozzon de nem tapasztalom
2017. ápr. 1. 23:41
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem fél, hogy terhes lesz.
2017. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mit beszéltetek egymás közt?
2017. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Errol meg nem szoltam neki. De mostmar lehet h aktualis lesz mert o magatol nem erzekeli a problemat.
2017. ápr. 1. 23:43
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hoppá! Még a végén lehet, hogy ráérzel a párkapcsolat lényegére...
2017. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy nem szeret szopni!!!! Kötelezö nálad?
2017. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!