Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Perverz dolognak szamit, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz dolognak szamit, ha a baratnom kinyalja a fenekem?

Figyelt kérdés

23 eves srac vagyok. Elozo baratnom megtette parszor kerni se kellett o is akarta. Jo erzes, szeretem ha nyaldossa a heremet, meg belenyal a seggemhez vagy a 2 kozt.


Az uj baratnom meg nem ment le addig nem tudom h nem e tartana gaznak ilyet kerni tole.


2017. jan. 30. 21:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
6%
Egyáltalán nem az. Legközelebb pukizz is közben! :)
2017. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem perverz, sőt az a minimum hogy nők kinyalják a férfi seggét...
2017. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy perverz, de kit érdekel? Én is imádom. Sőt, többnyire kölcsönösen is nyaltuk egymás fenekét a volt barátnőmmel.
2017. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem nem az, ellenben, ha 1-2 hétre kikötözne úgy hogy a szemed is bevan kötve, ő etet téged és ő hozza vödtör amibe szarasz és néha váratlanul hozzád ér és kielégíti magát veled az már perverz lenne, de ez amit ti csináltok egyszerű tisztálkodásnak neveznek.
2017. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Jézusom... egyszer volt itt egy kérdés, hogy mi volt a legperverzebb dolog amit bevállaltam a szexben akkor azt írtam hogy anál és seggnyalás, de jól le lettem pontozva hogy ez nem is perverz. Most akkor mégis az?

Amúgy én szeretem csinálni, szerintem nagyon izgató, ha perverz, ha nem...

csináld te neki és nézd meg hogy viszonozza-e.

2017. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Hááát én nem vállalnám be, mert gáznak tartom. Here oké, hátrébb nem. De csináltam olyat amit meg más tartana perverznek, szóval egyénfüggő kinek mi a határ.


Próbáld meg, kérdezd meg a barátnődet, vagy esetleg csináld te neki hogy mit szól és ha bejön neki próbáld felvetni hogy csinálná- e neked viszonzásul. Az egyetlen tanácsom hogy ne hozd fel, ha nem muszáj, hogy az exed bezzeg megtette kérés nélkül. Azért csinálja mert érdejli és ne azért mert úgy érzi fel kell érnie az exedhez.

2017. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha én összejönnék egy lánnyal, és valahogyan kiderülne hogy ő kinyalta egy pasi seggét, én hypoval kimosnám a szám...
2017. jan. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os, mi volt az?
2017. jan. 31. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

tisztálkodok rendesen, szerencsére nem is vagyok szőrös típus legalábbis ott, én ha lemegyek mindig kinyalom a fenekét, nagyon jó segge van, élvezem ha kinyalom a fenekét. nem tudom mit szólna e ha ő is megtenné vagy egyáltalán, h ő ezt szeretné e. vagy csak szimplán lekene nyomni a fejét?:D


az ex barátnőt semmi képpen sem hoznám fel.


Aki negatív kommenteket írt pl miért ti így tisztálkodtok otthon h végig nyaljátok egymást miután haza értetek a munkából? bejön nincs mit tenni, ha azt nézzük a homik mégrosszabbak sőtt gusztustalanok.

2017. jan. 31. 09:54
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

"Ha én összejönnék egy lánnyal, és valahogyan kiderülne hogy ő kinyalta egy pasi seggét, én hypoval kimosnám a szám..."

És miből gondolod hogy egy ilyen lány összejönne egy ilyen prűd pasival?

2017. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!