Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek bejönnek a szőrös pasik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek bejönnek a szőrös pasik?

Figyelt kérdés

Én mindenhol szőrös vagyok. Tehát a hasamon,mellkasamon,combomon,hátamon stb. mindenhol... Lehet,hogy egyeseknek undorító,de ez az igazság. Igazából,szerintem csak a háti rész az,amit a legtöbben undorítónak tartanak,sokszor lenyírtam már,de hamar visszanő,a végleges szőrtelenítésről pedig még gondolkodom.

Szóval csak érdekelne,hogy mennyire jön be a nőknek az ilyen nagydarab,szőrös jeti-típus?



2017. ápr. 1. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
de be ám
2017. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az en ferjem egy szorpamacs. Kifejezetten izgat.
2017. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Karon, lábon, mellkason, hason, hónaljon, ill. a fanszőrzet egyáltalán nem zavarna, sőt a mellkason még inkább izgató számomra. A háton se biztos, hogy zavarna, de mondjuk attól függene, hogy milyen mértékben, mennyire dúsan van jelen a szőr. De ha szeretem a férfit, és a stílusával, kisugárzásával megfogott már, vonzódom hozzá, akkor nem érdekelne.

21L

2017. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, de sok nőnek igen.
2017. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem alapjaraton kifejezetten taszit,viszont almaim ferfija ilyen szoros tipus,erte kb meg vagyok orulve.
2017. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Egyszer már leírtam,de leírom mégegyszer. Egy férfi legyen szőrös.:)

29N

2017. ápr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak a háton nem szeretem a szőrt. A mellkason szeretem,csak ne legyen olyan nagyon dús.

A páromnak is szőrös, és nagyon szeretek belemarkolni,beletúrni.

Beindít a szőr. 😁

2017. ápr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!