Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarom mindig más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarom mindig más fiúval a szexet?

Figyelt kérdés

Pár hónapja azt érzem, hogy senki nem jó nekem az ágyba és mindig új partnert akarok.. ez miért van?

Igaz, hogy akikkel voltam egyikkel sem volt egy hűű de jó élmény de ez nem gáz, hogy mindig mással akarok szexelni?

19l


2017. márc. 29. 08:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Velem?
2017. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
még nem dugtam meg úgy igazán, az a baj :D
2017. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Alapvetően nincs azzal probléma, ha 19 évesen még nem kötelezed el magadat és feszegeted a határokat, új dolgokat próbálsz ki. Azt elképzelhetőnek tartom, hogy ha akad egy srác, aki kellőképpen odafigyel rád és úgy isten igazából megkefél, amellett le fogsz ragadni jó időre.


Ha nem találsz ilyet, de közben azért sűrűn váltogatod a partnereidet, azt kalkuláld bele, hogy a környezeted könnyen a szájára vehet, ami rossz érzés lehet, pláne egy fiatal nőnek.

2017. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Lehet a háttérben olyan súlyosabb lelki probléma, amit most még nem látsz, és csak később okoz problémát, elsősorban párkapcsolatit. Lehet mondani azt, hogy ez a divat, meg normális, igen ám, de amikor majd pár éven belül a 30+ pasin vagy túl, akkor ez a tény akár még undort is kiválthat belőled.


Menj egy valami jó pszichológushoz, hogy kiderüljön mi lehet a háttérben, de szerintem jó eséllyel szeretethiányos vagy, és a szexuális kalandokból gyűjtöd be a szeretetmorzsákat.

2017. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom de jól teszed. Ha nekik szabad akkor neked is.
2017. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Picit egóista leszek, de nembaj: mert még nem próbáltad velem :D

Gyanítom ha találnál valakit, akivel hűű de jó élmény lenne, nem akarnál mindíg mást :)

2017. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek a következő pasid arcára, amikor elmondod neki, hogy hány pasival voltál eddig:D
2017. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!