Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarom mindig más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarom mindig más fiúval a szexet?

Figyelt kérdés

Pár hónapja azt érzem, hogy senki nem jó nekem az ágyba és mindig új partnert akarok.. ez miért van?

Igaz, hogy akikkel voltam egyikkel sem volt egy hűű de jó élmény de ez nem gáz, hogy mindig mással akarok szexelni?

19l


2017. márc. 29. 08:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Fiatal vagy. Nem problema
2017. márc. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Ma már teljesen elfogadott a kicsapongás a társadalomban, nem fognak máglyán elégetni. Éld ki magad.
2017. márc. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nimfo vagy vagy nem találtad meg még a megfelelő embert. Vagy egyszerűen ribi vagy
2017. márc. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%
Ne gondold, hogy te egy "hűű de jó élmény" vagy. De amúgy még most éld ki magad és ne a férjed alatt érezz így, hogy egyik f....-ról át akarsz szállni a másikra. ;)
2017. márc. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok, attól félek, hogy velem van a baj.


20/L

2017. márc. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nórika, te vagy az? :)
2017. márc. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha kötetlenül és biztonságosan csinálod, nem baj...csak azért figyelj a megítélésedre is...mert ha elkönyvelnek ribinek, nehéz lesz normálus pasit keresned...
2017. márc. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Ramone ***** válasza:
Engem nem zavar csak mond mikor következem én mert akkor csinálok egy szabad hétvégét rá :D
2017. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
fiatal vagy, ennyi. A szex mindig a vágyakról szól, most jelenleg arra vágysz, hogy új kalandokat keress, erre gerjedsz. Normális.
2017. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha ez hosszabb tavon is igy marad, az jelentheti azt h neofilias vagy. Ez az újdonsághoz való erős vonzódást jelenti. Ez majd akkor derül ki amikor találsz vkit akivel jo, megis lecsereled egy ujra.


A neofilia nőknél ritkább mint férfiaknál, de előfordul.

2017. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!