Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első anális sexhez tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első anális sexhez tudnátok adni tippeket, tanácsot?

Figyelt kérdés

Ciki, nem ciki, még nem próbáltam, viszont nagyon érdekel most már egy kis újdonság. Érdekelne pár dolog ezzel kapcsolatban, vagy bármilyen jó tanács.

Van bármilyen fertőzésveszély, ez mennyire jellemző? Hogyan jobb behatolni? Lassan, vagy gyorsan? (Nekem azt mondták, mivel fáj a csajnak az elején, inkább gyorsan és utána sokkal jobb)

Anál után punciba ajánlott?

29/F


2017. márc. 25. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagy te inkabb 9 eves?
2017. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Beöntés(ajánlott),síkosító,tágítás,óvszer,lassan,óvatosan,fenékből punciba sose!
2017. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt tudom neked tanácsolni, hogy a partnered legyen tiszta odalent. Ez a legfontosabb.

Kellő sikosítás, ujjazás.

Először csak egy ujjal, majd lehet kettővel is. Ha érzed hogy kellően befogadóképes a popó akkor próbáld meg berakni. Persze ez nem lesz egyszerü, ugy hogy csak óvatosan!

Popóból punciba SOHA!!!!

Durva kis fertőzéseket lehet elkapni.

Remélem segítettem. :)

22/L

2017. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!