Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként mennyi idő megtanulni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként mennyi idő megtanulni normálisan szexelni?

Figyelt kérdés

Elég kezdőnek érzem még magam és arra lennék kíváncsi, hogy mennyi idő vagy tapasztalat kell ahhoz, hogy egy srác azt mondja rám, hogy na ez jó volt? Illetve orális szexnél is mennyi idő után fogják azt mondani, hogy huhh de jól csinálta? Mitől fog egy lány jónak számítani? Attól, ha minél beválalósabb?

19L


2017. márc. 24. 07:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szexológusok szerint a férfiak számára az a vonzó nő, akin látszik a szexualitás iránt való érdeklődés (ergo kacér).

A szex pedig azzal a nővel jó, aki iránt rohadtul vonzódik a pasi.

Ergo ez nem tanulás kérdése. Valaki azonnal jó, valaki meg sosem lesz az.

Olyan mint a matek. Fejleszteni lehet, de azért vannak határok. Ösztönösen kell csinálni, belevalóan, bevállalósan kell csinálni, néha kell a szende szűz és egy jó összebújás, néha meg a vadmacska aki megkarmol, megszívja a nyakad, belelehel a füledbe, végighúzza a körmét a tarkódon, megtúrja a hajad és tövig bekapja a bránert. Szóval öszességében a pasiknak a szex szinte mindig jó, amit tenni tudsz az az, hogy megtanulsz szopni, bevállalsz dolgokat pl anál, mélytorok, szájbaélvezés, és megtanulsz apró praktikákat pl a férfiak imádják ha belesóhajtanak a fülükbe (esetleg erre azt írja vki hog nem így van, én sem tudtam magamról, volt egy csajom aki ezt elmondta, nem hittem el, megmutatta, durva volt.)


De ha 19 évesen ezt a kérdést feltetted, biztos vagyok benne, hogy jó vagy, mert az a lány, aki ezt megkérdezi, az nyitott, és a nyitott lányok szexik :D

Szóval így tovább, és legyél belevaló, ennyi. Ösztönös.

2017. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!