Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok! Miért szexeltek/j...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Miért szexeltek/jártok olyannal, akinél van sokkal jobb?

Figyelt kérdés
Oké, erre azt mondjátok, hogy szerelem meg stb. de nem zavar titeket az, hogy a "párotokkal" egy órában egyszer-kétszer, míg egy igazi kannal, profival egy óra alatt 5-ször elélveznétek?
2017. márc. 21. 19:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
De a szextől szeret ki a másikból.
2017. márc. 21. 20:53
 12/22 anonim ***** válasza:

Magyarul azt kérdezed, hogy miért nem kefélnek félre? :D

Csak a szex miatt senkibe nem leszel szerelmes, maximum kívánod.

Egy rendes nőnek sokkal fontosabb egy olyan társ akivel jól érzi magát,aki meg tudja nevettetni,akiben bízhat...stb

Ahogy valaki írta előttem:Attól, hogy valaki jól szexel még lehet hatalmas köcsög.

A szex fontos egy kapcsolatban, de közel sem a legfontosabb dolog.

2017. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Abban egyetértek hogy a rossz szex megölhet egy kapcsolatot viszont csak a szexre nem lehet alapozni egy kapcsolatot. Egyszerűen kevés hozzá. Ez olyan mit hogy attól hogy van maltered még nem tudsz felhúzni egy házat míg ha van téglád felhúzhatod a házat csak malter nélkül nem lesz tartós.
2017. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Egyrészt köszönöm szépen, a párom remekül ki tud elégíteni, ugyan egy óra alatt öt még nem jött össze, de három óra alatt tíz már igen. És egyébként sem verseny, nem jobb attól egy pasi hogy többször élvezek el.


Másrészt nekem kell a szexen kívül egy csomó más is ahhoz hogy beleszeressek valakibe, személyiség, bizalom, intellektuális kapcsolat, törődés, humor, érzékenység, amit a párom szintén meg tud adni, míg egy "igazi kan" garantáltan nem.

2017. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Ebből is látszik, hogy te egy cseppet sem értesz a nőkhöz...
2017. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerinted a nőnek azért van szüksége a férfira, hogy az egy órában 5x kielégítse?


Lol akkor a szexshopban kapható klitoriszvibrátor lesz a férjem, mert ő van hogy 10 perc alatt elégít ki 5x. Na erre varrjatok gombot, kan csődörök xD


Te fiam meg menj vissza legózni. Vagy keresd meg az általános iskolai biológia könyved. Utána gondolkodj ilyen világmegváltó kérdéseken.


21/L

2017. márc. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Mondom: nem volt még jó partneretek, azért írtok ostobaságokat.
2017. márc. 22. 05:47
 18/22 RoseTyler ***** válasza:
Jót röhögtem! Kösz! Kérdező, trollkodj még!! :D
2017. márc. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
52%

Én olyan partner vagyok, aki kitud elégíteni egy lányt akár 5x is egy 1 órában... De ettől függetlenül az egyik barátnőm nem belém szeretett bele, hanem abba ahogy csináltam neki. Nálad is ugyanez a helyzet, nem szeret téged egy csaj sem, csak azért kellesz nekik, mert jó vagy az ágyban. Hidd el, a nők bármire képesek a szexért...

18/F

2017. márc. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát kérdező...te nagyon buta ember lehetsz! :D
2017. márc. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!