Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok! Miért szexeltek/j...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Miért szexeltek/jártok olyannal, akinél van sokkal jobb?

Figyelt kérdés
Oké, erre azt mondjátok, hogy szerelem meg stb. de nem zavar titeket az, hogy a "párotokkal" egy órában egyszer-kétszer, míg egy igazi kannal, profival egy óra alatt 5-ször elélveznétek?
2017. márc. 21. 19:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg senki nem akar egyedül megöregedni, és ha megtalálod azt, akivel leélheted az életed, vagy csak szereted, akkor megéri, hogy 5 helyett csak 1x élvezhet el, ennyit megér, a szex nem minden, a léleknek többre van szüksége, mint egy 5xös kielégülés...
2017. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ha egy óra alatt 5x kielégítenek, szerelmes leszel belé.
2017. márc. 21. 19:24
 3/22 Ramone ***** válasza:
100%
Túl fiatal vagy még kedves kérdező
2017. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 20-hoz.:)

Ismerem az életet, ne aggódj!:)

2017. márc. 21. 19:32
 5/22 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy a szerelem csak azért, mert kielégítesz 5x, az beüt

ez nem így működik, a jó szex nem elég egyenlő a szerelemmel

1. voltam

2017. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy még nem csináltak meg annyira, hogy egy órában 5x elélvezz!:)
2017. márc. 21. 19:56
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Egy óra alatt bőven ráunok a szexre és a párom is megoldja hogy ne csak kétszer menjek el az alatt a 20 perc alatt is amennyi egy menet. Az hogy csak úgy kefélgetek valakivel közel sem lenne annyira kielégítő (az orgazmusok számától függetlenül) mint a párommal. Ami meg az 5x elmegyek és szerelmes leszek gondolatot illeti hülyeség. Attól hogy valaki jó az ágyban még lehet akkora f.aszkalap az életben hogy legszívesebben egy lapáttal verném agyon úgy meg viszonylag nehéz szerelembe esni.
2017. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Lol, persze..
2017. márc. 21. 20:25
 9/22 anonim ***** válasza:
Engem nem lehet egy óra alatt ennyiszer kielégíteni. Tudom magamról.
2017. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hiába vagy közelebb a 30-hoz, mint a 20-hoz, ha ilyen gyerekes a felfogásod.Az ember nem a szextől lesz szerelmes.
2017. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!