Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim szeme szinte végig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szeme szinte végig csukva van mikor szeretkezünk (az összes pózban), ez azért lehet, mert beleéli magát, vagy azért mert nem tetszem neki, látni sem akar és mást képzel a helyembe?

Figyelt kérdés
2017. márc. 18. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem tudom, 50-50 az esélye. Tőle kérdezd.
2017. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kuldj kepet magadrol privatban es megmondom :)
2017. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi tényleg nem tudhatjuk... Sokan vannak, akik becsukják a szemüket szex közben és úgy éli bele magát a dolgokba és igen, van a másik véglet is, hogy fantáziál vagy hasonlók, de ha fantáziál se biztos, hogy más nőről, hanem rólad. Szóval tényleg nem tudni, te ismered őt.
2017. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Majd mindjárt jon valaki es azt javasolja h ülj le vele es beszéld meg vagy kérdezd meg. Most mondom, h ez hülyeség. Úgyse mondja meg őszintén ha az utóbbi a helyzet
2017. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A külsőmmel nincs gond,de a szex nem igazán működik köztünk.Friss kapcsolat,még nem szoktunk össze.
2017. márc. 18. 19:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért kell ezt túlgondolni? Én sem nyitott szemmel élvezek.
2017. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tipikus túlgondolás. Pl. mikor lovagol a csajom néha csukva van a szemem néha meg a csöcseit nézem.
2017. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 RRR ***** válasza:
100%

NŐ:

A férjem mellettem fekszik, egyáltalán nem ölel át…

A plafont bámulja..

Ki tudja min gondolkodik ennyire…

..már két éve együtt vagyunk..

Az túl hosszú idő, biztos azon gondolkodik hogy itt az ideje lecserélni engem valaki sokkal fiatalabbra..

Komolyan…hiszen az alatt a két év alatt sokat híztam..

Most éppen gúnyos képet vágott..az nem jó…

A gondolataival valahol teljesen máshol van…

Elveszítem őt, már biztosan nem jelentek számára egyáltalán semmit sem…

FÉRFI:

Hm…légy a plafonon…

Vajon hogy csinálja hogy nem esik le??

2017. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó hozzászólàs hülyeség,én vagyok az idősebb,ami egyáltalán nem zavaró egyikünk számára sem,nem vagyok elhízva,de ilyen férfival még nem találkoztam,ezért vagyok egy kicsit tanácstalan.
2017. márc. 18. 19:41
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Még a viccet sem érted.
2017. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!