Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek létezik ilyen nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen nő?

Figyelt kérdés
épp minap olvastam egy kérdést egy 18 év alatti fiú írta ki valószínűleg hogy 18 év alatt elmehet-e prostihoz és alatta kommentben volt egy válasz egy elvileg 22 éves "nőtől" (kétlem hogy az volt szerintem tuti kamu) hogy ha szűz akkor elvállalná. Komolyan létezik olyan 20 feletti lány/nő akit izgatna egy nála fiatalabb fiúval a szex? én ezt nem akarom elhinni mivel legjobb tudásom szerint a nők az érett/idősebb pasikra buknak...stb

2017. márc. 15. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
akk a 40-es nők mikor velem szexeltek huszonévesként az mi volt? mondjuk számomra hihetetlen, igy élmény szempontjából és nekik sem különben
2017. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

az nem igaz hogy az érettebb idősebb pasikat szeretik.


ha a nő/lány számára bejössz és érdekled mint személy akkor akár egy évvel fiatalabb is lehetsz..:D vagy ahogy az első kommentelő is írta..jóval fiatalabb.:D

2017. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 24 éves vagyok és valóban minimum 25 kell hogy legyen. De most itt egy prostiról van szó, akinek ez bevétel. Nem arról hogy izgatja-e. Van az a pénz tuti. Lehet sima áron is elvállalja ha arról van szó, nincs elég ügyfele, stb.
2017. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én el tudom képzelni 10-ből 1 nőt izgat az, hogy "kistesónak" elveszi a szüzességét.
2017. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak egy példa: női pedofilok...
2017. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik. Nem vagyunk egyformák.
2017. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is inkább az idősebb férfiakhoz vonzódom, de ez nem törvényszerű.

20/L

2017. márc. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Létezik. Ha szingli lennék simán bevállalnám.. 23 L
2017. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
van ilyen.
2017. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is vettem már el fiú szüzességét. Én 20 voltam ő akkor 17.
2017. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!