Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy fektessem le?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fektessem le?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja együtt vagyunk, már nagyon kívánom őt ,de nem tudom ,hogy ő igen-e engem. Mondta ,hogy nem akarja elsietni. De már 1,5 hónapja nem voltam senkivel ,nem mintha akartam volna lenni. Nekem csak ő kell. Akarom érezni őt , és látnin,hogy ő is élvezi. Nem egy olyan tipus ,aki bírja ha leteperik, ha erőszakosan bánnak vele ,de annyira kívánom ,hogy nem hiszem lenne elég önkontrolom.Mit tegyek? Mit mondjak neki?Hogyan kezdeményezzek?

2017. márc. 10. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Az előzővel hogy csináltad?
2017. márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok ő 18, az előző kapcsolataimba mint bevállalós ,nem szégyenlős csajokkal voltam együtt , akikkel már a 3. randin lefeküdtem. Ő más ,visszahúzodó csendes , de annyira szerethető. Nem tudom ,hogy fektethetném le.Adjatok tanácsot!
2017. márc. 10. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Türelemmel.
2017. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A lány szűz még? Amúgy fogd vissza magad. Ott a szép két kezed, oldd meg. :) Én még csak az első kapcsolatomban vagyok benne, rám öt hónapot várt a barátom úgy, hogy azért petting az volt, és sokszor együtt is aludtunk, csak a szexre konkrétan még nem álltam készen. Nekem mondjuk így első kapcsolat lévén minden dolog teljesen új volt, és mindenbe ő vezetett bele. végig nagyon türelmes volt, és így sosem éreztem azt, hogy van egyfajta kényszer arra, hogy lefeküdjünk. És mire odajutottam, hogy én is akarom már nagyon kívántam, és maximálisan megbíztam benne. :) Szóval légy türelemmel. Ismerjétek meg egymás testét és érzékeny pontjait, így majd a szex is jó lesz. 1,5 hónap után meg amúgy akiben van egy kis tartás nem feküdne le fűvel fával. Nyilván a barátnőd is ilyen.
2017. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod #4-es , ha a te barátod kivárta ,nekem is menni fog. Tudom ,hogy rá érdemes várni.
2017. márc. 10. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!