Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire normális ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális ha a barátnőm nem akar túlzottan szexelni?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem hogy 1 héten 1x.

A Magyar tanárom 45 éves létére azt mondta hogy ő naponta 3x fekszik le a férjével, és minden nap szinte.

Melyik a túlzás? a túl sok szex vagy a kevés?

Illetve én szemét lennék mert 2 naponta akarom?



2017. márc. 9. 16:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem tartozok neked elszámolással Jani :D minek szólsz egyáltalán bele?

nyald a popsiját mert kicsit kakis még!

Vén kretének osztják itt azt észt..

2017. márc. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 János Gilján ***** válasza:
Szeretnék kiábrándulni belőle, de egyedül nem megy. Kell hozzá a link! ;)
2017. márc. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Igazán kár a személyem körüli vitával szétoffolni a kérdést. Mindenkinek szíve joga utálni, vagy szeretni engem, hiszen világéletemben megosztottam a közvéleményt. Egy biztos: közömbös nem voltam senkinek. Itt, ezen az oldalon sokan nem szeretnek, mert nem szoktam populista válaszokat adni. Megmondom az igazat, ha igaz, ha nem. :-))

A véleményem sem szokott folyás iránt haladni, rendre egész más szemszögből közelítek a kérdéshez, mint az előttem szólók. De erre a kis időre már minek változni? :-))

2017. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
És egy kérdés alatt miért minősítettél egy lányt ismeretlenül? Szerintem gondolkodj el magadon, ne jópofáskodj öregfiú! A nőkkel úgy beszélsz mint valami senkikkel... Ez aztán a szép viselkedés! 👏👏👏
2017. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!