Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha kívánom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kívánom a szexet de nem akarom elveszíteni a szüzeségem?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem járok senkivel, de nagyon kívánom a szexet, egy ideje totálisan ki vagyok éhezve. Mit tegyek? A rendszeres maszti segítene?L/18

2017. márc. 8. 19:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Nem tudom , félek is nameg, olyannal akarom elveszíteni akit tényleg szeretek és ez az érzés kölcsönös. Olyannal aki kicsit tapasztaltabb és tudja ,hogy jó nekem. Ilyennel még nem nagyon találkoztam."

A félelem teljesen normális. Szerintem mozdulj ki, pasizz és ha találsz egy fiút aki megérdemli akkor add neki. Addig pedig masztizz. Pár hét után lehet pettingelni is a kapcsolatban.

2017. márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Análszex :D
2017. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Válassz egy idősebb, tapasztalt, gyengéd pasit tanító bácsinak!
2017. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hm Nem akarod elveszíteni, nos akkor mondok valamit légy túl rajta, velem hasonló szitu volt ennyi idősen csak fiúba.

És ott tartok 23 évesen, hogy konkrétan szűz vagyok, és nem azért mert nem szeretnék kapcsolatot vagy egy jót szexelni, nem találok partnert mondjuk nem is nagyon keresek, hisz tök gáz, hogy ennyi idősen nem volt senkim...

Nyilván nem 14 évesen kell elveszíteni, de nálad már ott az ideje, nehogy abba hibába ess mint én. Hidd el nyugodtan keress normál partnert...

23/F

2017. márc. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!