Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha kívánom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kívánom a szexet de nem akarom elveszíteni a szüzeségem?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem járok senkivel, de nagyon kívánom a szexet, egy ideje totálisan ki vagyok éhezve. Mit tegyek? A rendszeres maszti segítene?L/18

2017. márc. 8. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod elveszíteni?
2017. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom , félek is nameg, olyannal akarom elveszíteni akit tényleg szeretek és ez az érzés kölcsönös. Olyannal aki kicsit tapasztaltabb és tudja ,hogy jó nekem. Ilyennel még nem nagyon találkoztam.
2017. márc. 8. 20:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy segít a maszti.

De ha jársz valakivel s megállapodtok, higy a szüzességed megőrzöd, akkor ott a petting lehetősége

2017. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nincs senkid, és elveszíteni sem szeretnéd, akkor csak magaddal játszhatsz ^^ akár rendszeresen is, ahogy jól esik, ha kell napi többször is

18/l

2017. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Ramone ***** válasza:
88%
Ismerkedj beszélgess emberekkel és rá fogsz érezni hogy ki az akinek te kellesz és nem egy dugás... Na azzal élvezni fogod a szexet is
2017. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Nyúlj bele a konektorba egy 100-as szöggel az jól meg fog bas.zni és még szűz is maradsz.
2017. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy (pár) segédeszközt, s vezesd le azokkal!
2017. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy akikkel találkoztál, nem lettek volna jók erre?
2017. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Okosan teszed, ha nem fekszel le akárkivel. Kísérletezz, tanulj magadnak örömet szerezni, később is hasznát láthatod ennek a tudásnak.
2017. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kölcsönös orális szexről hallottál már?

Ha jól csinálják akkor élvezetes és szűz maradsz!

2017. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!