Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szekál ilyen hülyeséggel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szekál ilyen hülyeséggel, hogy "zokniba toszok"? Mennyire tolerálnátok ezt egy eddig normális lánytól? 24f

Figyelt kérdés

A csajom újabban ezen élcelődik. Amikor náluk szexelünk nem szoktam levenni a zoknit, úgyis fel kell öltözni nemsokára.

Ő meg észrevette és azóta ezt mondogatja nekem, hogy "te zokniba toszol?"

Egyébként a toszás szót sem használta ezelőtt ami nekem elég furcsán hangzik. Én nem nevezném így az együttléteinket. Legutóbb már inkább levettem csak hogy ne kezdje el ezt suttyó viselkedést. De ebből nem lesz rendszer hogy ő így nyomja rám az akaratát mint az ostoba 40-es nők a férjeikre, hogy addig szajkózzák a butaságukat amíg az enged csak fogja már be a büdös pofáját.

Amikor ezeket láttam megfogadtam hogy az én feleségem tuti nem lesz ilyen gyökér, most meg a bnőm ezt kezdi.

Volt olyan barátnőm aki mindig zokniba szexelt mert fázós volt. Eszembe se jutott hogy ezen élcelődjek.


2017. márc. 4. 20:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

7-es ez tetszik. :D Van egy olyan érzésem, hogy kedvelnélek a gondolkozásmódod alapján.


Kérdező a barátnőd egy suttyó, de mivel te is vagy, jól meg lesztek. :D

2017. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!