Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Le tudok szokni a perverziókró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le tudok szokni a perverziókról vagy tudok majd nélkülük szeretkezni?

Figyelt kérdés
Világ életemben izgatott a dominálás, hogy megalázzam a partnerem és használjam. Sok partnerem volt már, de most van egy komolyabb és néha szeretne szeretkezni. De ez nálam kb félévente egyszer van, ha megtelik a lelkem. Azon kívül a sima sexre fel se áll. Mivel tudnám növelni esetleg a vágyam vagy leszokni a perverziókról? 32f

2017. márc. 3. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Egyszerűbb lenne őt rászoktatni ezekre ...
2017. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

" néha szeretne szeretkezni. De ez nálam kb félévente egyszer van, ha megtelik a lelkem. Azon kívül a sima sexre fel se áll"


Nálatok komoly gondok vannak... nem ártana szakemberhez fordulnotok...


(Nem rosszindulatból írtam!)

2017. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
menj el egyszer egy ilyen szado-mazo vagy hasonló buliba, próbáld ki, hogy tényleg erre gerjedsz
2017. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Erre Őt rászoktatni nem tudod. Én szeretem hogy a párom domináns, így közöttünk ezzel semmi gond nincs. Viszont nem csak erre áll fel neki. simán tudunk szeretkezni is, összebújni cirógatni egymást.
2017. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 voltam még huszonévesen. Elég jó volt :)


#4 azért ez nem olyan dominancia mint amire te gondolsz szerintem. Mondom kb félévente, pár havonta feláll szeretkezésre is.

2017. márc. 3. 12:09
 6/9 Missi_Key ***** válasza:
Beszélj vele, lehet hogy neki is bejön
2017. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ram hallgatsz keresel egy perverz not. Ne akarj raszoktatni, ne akarj leszoktatni. Vanilla kapcsolataim ideig-oraig mukodik. Leghosszabb masfel ev volt, igaz ezek rendszerint felesegul keressel is vegzodtek, pedig feleseg sem akarok lenni.

Aztan kerestem egy idegent, aki megkotozott, elkorbacsolt, kicsit megkinzott, parszor megdugott, es helyre allt a lelki bekem. Most felig vanilla kapcsolatom van. Amire nyitott, az nekem nem eleg. Es mar vannak gondjaim vele.


Aki egyszer bdsm vilagban el, az orokre benne is ragad. Sajnalom.

2017. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha le akarsz, le tudsz, azért a perverziók nagy részsének van lelki alapja.
2017. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#6 neki is bejön nyugi. Csak nem mindig és állandóan.


#7 az a para, ha ki éled a perverzioid és változatnál picit, de a párod nem változik veled.

2017. márc. 3. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!