Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan hogy buszon sokan voltatok, és közel került hozzátok egy szép lány feneke?

Figyelt kérdés
Ma ez történt velem...
2017. márc. 1. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi oromod can az eletbe, latszik. Es ennel kozelebb nem is kerulsz nohoz :D
2017. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ramone ***** válasza:
100%
Volt rá példa sőt amikor fèkezett a busz akkor az ölembe huppant ő sűrűn bocsánatot kért én röhögtem aztán annyiba maradt a dolog
2017. márc. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
igen és akkor fingott egyet én meg mondtam neki, hogy ne fingorássz már az orrom alá
2017. márc. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
komoly valaszok
2017. márc. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

neked legalább megérte a bérletre kiadott pénz

már ha volt...

2017. márc. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

En hozzam egy férfinak a kerek segge ért egesz úton a vallamhoz

L

2017. márc. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze. Rám mosolygott es bocsánatot kért.
2017. márc. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem olyan volt hogy a hátamnak nyomta a mellét, egyből szerelmes lettem :D Szerintem direkt csinálta.
2017. márc. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Majdnem mindennapos eset.

Azon a buszon annyian vagyunk hogy nem is lepődök meg.

2017. márc. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Még nagyon gyerekként (kb 14-15 éves voltam), nyilván alig feltűnően csodáltam egy gyönyörű nőt (szerintem 25-35 között lehetett- de már régen volt). Hát a hölgy ezt észrevette, és direkt a villamos lépcsőjén utazott, ezzel is kicsit szívatva engem. Én meg próbáltam feltűnés mentesen a melleit nézni, hátha többet látok felül nézetből (nyilván semmit). Aztán a nő leszállt, még mosolygott egyet, hogy "na hülyegyerek volt 10 jó perced". Én megvoltam ezzel a képpel 1-2 hétig otthon magányomban :).

Ez a "kaland" beégett a memóriámba.

2017. márc. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!