Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogyan maszturbáltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan maszturbáltok?

Figyelt kérdés
Mivel, hogyan, mikor, nem szokták e meglátni, hány éves korban kezdtétek, részletezzetek kérlek!
2017. febr. 28. 06:32
 1/7 anonim ***** válasza:
11-12 évesen kezdtem. Általában marokra fogom a péniszem, ésbhúzogatom, amíg el nem élvezek. Van egy análplugom, azt is szoktam néha használni. Nem szokott meglátni senki, olyankor csinálom, amikor egyedül vagyok (ha a webcamot nem számítjuk).
2017. febr. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kizárólag a kezemet használom. Vagy a csiklómat izgatom, vagy ujjazom magam. Ha nagyon beindulok, akkor egyszerre. Egyik kézzel ezt, másikkal azt. Nem láttak még meg soha, általában otthon csinálom, de párszor előfordult már nyilvános helyen is. Olyan 8 éves lehettem, mikor elkezdtem. Az egyik barátnőm mutatta meg, hogy kell, aztán volt, hogy közösen csináltuk.


N

2017. febr. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És nekem milyet ajánlanátok? Melyik a kezdőknkek a legjobb módszer?
2017. febr. 28. 07:20
 4/7 anonim ***** válasza:
amelyiket a legjobban élvezed. azt mi mégis honnan tudjuk, hogy neked mi a legjobb
2017. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak kézzel. Általában termékeny időszakban mert akkor vagyok a legkívánósabb vagy mikor késik a menzim a maszturbálció meghozza vagy a szex.. Nem szoktak meglátni mert szobámban vagyok és kulcsra zárom az ajtót.. 18-19 évesen maszturbáltam először. 23 L
2017. febr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 évesen jöttem rá tök véletlenül.

Azóta csinálom. Kapcsolatban is. Jó dolog.

Alapvetően kézzel csinálom, de a vibrációs masszázsgép is igen jó tud lenni (szintén fiatalkori felfedezés). :)

34/F


Egyébként kérdező mi a nemed? Mert annak ismerete nélkül nehéz tanácsot adni, hogy mivel próbálkozz.

2017. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fiatal, még szűz lány.
2017. febr. 28. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!