Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van, hogy nem bírjátok és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, hogy nem bírjátok és a munkahelyen maszturbáltok?

Figyelt kérdés
Velem előfordult már. 22 F
2016. okt. 30. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul. Különösen ha távol vagyok a barátnőmtől. Akkor méginkább, amikor nem volt kapcsolatom.
2016. okt. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy-kétszer velem is előfordult, amikor egyedül voltam bent és a társalgás egy lánnyal elfajúlt... :D
2016. okt. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lányok/nők? Ti?
2016. okt. 30. 09:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy!! Nálunk egész nap megy a f..szverés. Igaz, hogy megfizetik, csak iszonyúan unalmas, úgy , hogy néha váltunk és átmegyünk p..naször számlálásba.
2016. okt. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, többször is.
2016. okt. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, nem is egyszer. Főleg, ha bejött valamiért a pultoslány, akkor nehéz volt magam türtőztetni, így inkább elmentem vécére, és ott :)
2016. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rendszeresen, engem felizgat hogy "tiltott" helyen csináljam.

Maszturbáltam már a raktárban, wc-ben, az irodában. Mondjuk voltak cikis helyzetek pl. amikor a futár benyitott az ajtón a csomaggal hogy vegyem át, mert a szomszéd iroda már bezárt, én meg ültem a széken és eszem ágában se volt felállni mert akkor koppant volna a földön a dezodoros flakonom :D Érezte a srác hogy van valami zavar az éterben, de nem tudta belőni mi lehet az... A szoknya óriási előny ilyenkor :D

2016. nov. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, azt én is szívesen megnéztem volna :D
2016. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!