Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak még olyan lányok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akik még 21 évesen szüzek?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és már nagyon kínosnak érzem ezt, úgy érzem örökre az maradok. Mások akik hasonló helyzetben vannak, hogy viselik? És ha esetleg lenne is valaki, akivel megtörténhetne, nem tudnám elmondani...

2017. febr. 28. 00:12
1 2 3
 11/21 Sunshinedoll ***** válasza:
Én olyan 20-21 körül voltam, mikor először szexeltem, de engem nem igazán érdekelt. Nem értem, miért olyan szörnyű kínos dolog ez :D
2017. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Vannak. Én 23 évesen vagyok az. Ettől függetlenül nem tartom magam se dilisnek, se prűdnek, csak a rossz alanyok vonzanak. Érdekes, barátság szintjén jól működik a dolog több pasival is, de egyszerűen mint páromra, egyikükre sem tudtam úgy tekinteni eddig.
2017. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem az a ciki, ha egy nő akárhány évesen szűz, hanem az, ha olyanokat mond, hogy "örökre az marad". Ugyanis ez nagyfokú JELLEMHIBÁRA vall.


Egy nő ugyanis akkor veszíti el a szüzességét, amikor ő akarja, a jelentkezők száma nagyon magas.


Oké, egy 100 kilós, kevésbé dekoratív valószínűleg csak 5-6 Pumped Gabo külsejű sráctól fog ajánlatot kapni, nem 50-60-tól, de azért ő is szép számmal válogathat.


Nőknél a szüzesség elvesztése bármikor megtörténhet.


Inkább azt mondd, hogy végtelenül romantikus típus vagy így minden próbálkozót kikosaraztál aki pedig elég kitartó volt azzal a kémia nem működött, az jobban fedi a valóságot, mint az, hogy nincs aki elvegye a szüzességedet.


Olyan nincs, hogy egy nőnek nincs senki, aki elvegye a szüzességét. Olyan van, hogy a 100 jelentkezőből ő azt a 101.-et látja meg, akinek ő nem kell.

2017. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Engem épp az a tudat bánt 21 évesen, hogy meg kell alkudjak majd egy nem-szűz nővel, egyre nagyobb eséllyel, ahogy telik az idő, és egyszerűen nem vagyok rá hajlandó - olyannyira nem, hogy sokkal inkább lennék egyedül, mint egy nővel, aki nem volt szűz előttem.


Mond ez neked valamit a szüzeséggedet illetően? Bár kétség kívül nem vagyok az az ember, akiről a modern "szabad és erős" nők írkálnak a naplójukba.


21/F

2017. márc. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, az igaz, hogy nem lehetetlenség "elvetetni" a szüzességét egy olyan lánynak sem, aki nem túl dekoratív, de attól ez még nem eredményez normális párkapcsolatot a jövőben...
2017. márc. 5. 14:54
 16/21 anonim ***** válasza:

20 éves férfi vagyok és szintén szűz. Majd jön amikor jönnie kell. Nem aggódom ezen, hiszen komoly kapcsolatban gondolkozom már most és nem tudok azonosulni a saját generációm felfogásával. Amúgy ha nem lennének ilyen lányok akkor valószínűleg mindenki hív fertőzött lenne, már bocsánat a szélsőséges kijelentéshez.


Ne aggódj ez egyáltalán nem ciki, én is szívesebben szeretkeznék olyan nővel aki hozzám hasonlóan (még) szűz.

2017. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem azon múlik a jövőbeli normális párkapcsolat, hogy mennyire dekoratív a nő és még csak azon sem, hogy mennyi idő alatt adja oda magát a férfinek, hanem azon, hogy melyik férfinek adja oda magát.


Vannak olyanok, akik folyamatosan több vasat tartanak a tűzben, így képesek hónapokon keresztül udvarolni és minél elérhetetlenebb vagy, annál jobban tepernek, hogy megkapjanak, de csak egy trófea vagy nekik.


Meg vannak, akik már annyiszor csalódtak és annyit alázták meg őket a nők durván, hogy két sétálós randevú után elmegy minden kedvük, mert úgy vannak vele, hogy ez a lány is csak egy lelki szemetesládát keres, mint az összes többi.


Én eddig 4 lánnyal voltam és ebből 3 alkalmi volt, de mindháromnál a lány döntött úgy, hogy hagyjam békén meg nem keres többet. A legmegalázóbb az volt, amikor közölte reggel a lány, akinek csak a keresztnevét tudtam és megkérdeztem, hogy valami elérhetőséget tudna-e adni, hogy milyen cuki vagyok, de ez egy éjszakára szólt.


És mikor azt mondtam, hogy akkor csak hazudta-e, hogy jó volt a szex visszakérdezett, hogy "Tudod hány pasival jó a szex? Ha akarok minden éjjel kapok pasit akikkel jó a szex."


Ezt csak azért írtam le, mert mindig azt mondják, hogy a férfiak hagyják ott szex után a nőket.

2017. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz, következő szerelmem is szűz még..., de ki tudja, ingázás eredménye.

Párkapcsolathoz személyiség és normális gondolkodásmód kell, nem... szextapasztalat.

Jövőbeli szerelmed nem fogja érdekelni, sőt, örülni is fog ennek. Csak imádni fog s segíteni.


Ha problémád van, vagy dolgok, mik nem 100%osan tiszták, írj rám s segítek.

2017. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, vannak.

És én is cikinek érzem !

2017. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
22 éves koromig voltam szűz. Nem azért, mert rusnya voltam.
2017. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!